صفحه اصلی     زندگی نامه     تماس با من     پیوندها  
دوشنبه، 2 اسفند 1395 - 20:01   
  تازه ترین اخبار:  
 
اخبار ، یادداشت ها و مقالات برگزیده

آنچه از "پلاسکو" آموختم آنچه از "پلاسکو" آموختم
آموختم که درباره ایمنی و مدیریت بحران، حتی در حد زندگی شخصی و حرفه ای چیز زیادی نمی دانم. دانستم که نمی دانم اگر در طبقات پایین خانه یا محل کارم آتش سوزی رخ دهد، چگونه باید جان خود و اطرافیانم را نجات دهم. دانستم که درباره کمک های اولیه چیز زیادی نمی دانم و متوجه شدم که در یادگیری مهارت های ایمنی و امدادی، کوتاهی کرده ام و باید زمانی را برای یادگیری شان اختصاص دهم.
سه شنبه، 5 بهمن 1395 - 11:16

مدیر اثر بخش برتر از مدیر موفق مدیر اثر بخش برتر از مدیر موفق
"مدیریت" به عنوان یک پدیده اجتماعی ضروری، در عصر کنونی چنان سیطره خود را بر عرصه های مختلف زندگی مردم تثبیت کرده که کمتر پدیده ای با چنین شتابی گسترش یافته است. "مدیریت" نه تنها در نظام مدرن و متمدن کنونی و در نتیجه تامین نیازهای بنیادین جوامع از لحاظ اقتصادی نهفته است، بلکه نشان دهنده ریشه های اعتقادی جوامع متعدد و نهایتاً مؤید نظریه امکان نظارت بر زندگی و معیشت انسان از طریق سازماندهی سیستماتیک منابع انسانی و اقتصادی است که عوامل انسانی ‌و اقتصادی را برای بهبود زندگی فردی و ‌اجتماعی متشکل می سازد. به سخن دیگر،" مدیر" باید دانش پژوه‌و درعین حال هنرمندی باشد‌ که‌ به سبب وقوفش بر دانش مدیریت و نیز تحت تاثیر ویژگی های فردی، بتواند با بهره گیری مطلوب و بهینه از کلیه امکانات موجود از قبیل: نیروی انسانی،اختیارات سازمانی، تجهیزات و سرمایه، سازمان متبوع خود را در جهت تحقق اهداف تعیین شده هدایت و رهنمون سازد.
سه شنبه، 2 آذر 1395 - 21:39

سلطه بوروکراسی سلطه بوروکراسی
با مطالعه بُعد مدیریتی برخی سازمانهای دولتی به نظر می رسد مدیریت این سازمانها در سیطره دو عنصر اصلی هستند، اول مدیرانی که فکر می کنند سازمان را اداره می کنند؛ دوم بوروکراسی قوانین و مقررات عنصری که واقعا سازمان را می چرخاند! ناکارآمدی مدیریت، و سلطه بوروکراسی در چنین سازمانهایی زمانی بیشتر نمود پیدا می کند، که با مراجعه ذی نفعان به ایشان برای حل مشکلی که بر اساس منطق انسانی مشکل قلمداد نمی شود، محدود کنندگی بوروکراسی قوانین و مقرراتی که توسط انسان برای حل مشکل تدوین شده است ، به عنوان مانع عمده حل مشکل از سوی مدیر مطرح می شود. بوروکراسی که به زعم وى به عنوان قانونی مقدس و لایتغیر تلقی می شود. مارکس وبر واضع نظریه بوروکراسی در انتهاى کتاب مربوطه نگرانى را از تدوین نظریه بوروکراسى اعلام مى دارد و آن نگرانی از تبدیل بوروکراسى از وسیله ای برای تحقق هدف به خود هدف است، اتفاقی که در حال حاضر توسط نامدیران به وفور در سازمانهای دولتی در حال وقوع است. شاید بتوان نیت اصلی انیشتن از ارائه معادله محاسبه انرژی اتمی و ماحصل واقعی آن را، با نیت اصلی وبر از وضع نظریه بوروکراسی و ماحصل واقعی آن مقایسه کرد. اولی به دست وحشیان تمدن تمثیل از شهریار و دومی به دست نامدیران از یک ابزار کارکردی به ابزار کژکارکردی بدل شده است.
چهارشنبه، 26 آبان 1395 - 20:47

 EFQM چیست؟ EFQM چیست؟
مدل تعالی سازمانی مدلی است که سازمانها را ارزیابی و عملکرد آنها رااندازه گیری می کند. این مدل به سازمانها کمک می کند تا با مقایسه وضعیت موجود و مطلوب خود تفاوتها را شناسایی کنند ، سپس با بررسی علل وقوع این تفاوتها راه حلهای بهبود وضع موجود را پیدا و آنها را اجرا نمایند. ( تعریف عمومی مدل تعالی [1]) بنیاد اروپایی مدیریت کیفیت یا European Foundation of Quality Management که به اختصار EFQM خوانده میشود در سال 1988 توسط 14 شرکت بزرگ اروپایی[2] تشکیل شد و در حال حاضر 600 سازمان بزرگ چند ملیتی و ملی عضو آن هستند . EFQM در حقیقت یک سازمان غیر انتفایی متولی بررسی چهارچوب تعالی سازمانی موسوم به EFQM Excellence Model, است . ابتدا به بررسی مدل تعالی سازمانی میپردازیم :
یکشنبه، 16 آبان 1395 - 14:52

چگونه دروغگو را تشخیص دهیم؟ چگونه دروغگو را تشخیص دهیم؟
تکنیک هایی که در زیر درمورد تشخیص دروغ و دروغگو برایتان معرفی می کنیم، معمولاً توسط پلیس و نیروهای امنیتی استفاده می شود. این تکنیک ها برای مدیران، کارفرماها و افراد عادی برای استفاده در موقعیت های روزمره که تشخیص دروغ از راست به جلوگیری از قربانی شدن برای دسیسه و فریب کمک می کند، مفید است. هشدار: گاهی اوقات، نادانی بهتر است. بعد از به دست آوردن این علم، ممکن است با فهمیدن اینکه کسی به شما دروغ می گوید، آزرده خاطر شوید.
یکشنبه، 9 آبان 1395 - 20:01

راهکارهای ساده برای حفظ و تقویت انگیزه کارکنان راهکارهای ساده برای حفظ و تقویت انگیزه کارکنان
برخی مدیران نه‌تنها کمکی به حفظ منابع انسانی نمی‌کنند، بلکه باعث می‌شوند اعضای تیم همه انگیزه‌شان را از دست بدهند، مدیران با رعایت برخی نکات ساده می توانند میزان انگیزه کارکنان خود را تقویت کنند. نقش کارکنان به طور حتم از مهمترین عوامل موفقیت و ناکامی سازمان ها در دستیابی به اهداف تعریف شده به حساب می آید، هرچقدر منابع انسانی از دانش و انگیزه بیشتری برخوردار باشد، درصد موفقیت سازمان نیز به طور چشمگیری افزایش خواهد یافت. هرچند درارتباط با اهمیت نقش کارکنان بعنوان عنصر ارزشمند و وظایف مدیریت سازمان در چند سال اخیر متون داخلی وخارجی بسیاری تالیف و در اختیار مدیران و تصمیم گیران حوزه های مختلف اجرایی قرار گرفته است، اما می توان ادعا کرد که تاکنون این مهم در افزایش بهره وری و کارآیی سازمانی درکشورمان مغفول واقع و بصورت شایسته به آن پرداخته نشده است.
یکشنبه، 9 آبان 1395 - 19:59

 شفاف‌سازی منابع و هزینه‌های انتخاباتی و اعمال نظارت دقیق بر آن شفاف‌سازی منابع و هزینه‌های انتخاباتی و اعمال نظارت دقیق بر آن
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در اجرای بند ۱ اصل ۱۱۰ قانون اساسی، سیاست‌های کلی «انتخابات» را که پس از مشورت با مجمع تشخیص مصلحت نظام تعیین شده است، ابلاغ کردند.
شنبه، 24 مهر 1395 - 16:05

 اعضای اوپک به چه قیمت از نفت نیاز دارند؟ اعضای اوپک به چه قیمت از نفت نیاز دارند؟
با اجازه دادن به سقوط قیمت‌ نفت، تولیدکنندگان پرهزینه از دور خارج شده و کاهش عرضه مازاد موجب صعود 80 درصدی قیمت نفت از ژانویه تاکنون شده است. تقریبا تمامی 27 تحلیلگر مورد بررسی بلومبرگ بر این عقیده‌اند که اعضای اوپک این استراتژی را ادامه خواهند داد. پیشنهاد جایگزین، طرح فریز نفتی بود که در نشست ماه گذشته در اوپک رد شد. با توجه به آخرین اظهارات اعضای اوپک و تحلیلگران، سهم عرضه هر کشور در ماه آوریل در ادامه آمده است.
پنجشنبه، 8 مهر 1395 - 14:15

اصرار دارم بر وحدت قلوب و اتحاد نیروهای مؤمن و انقلابی اصرار دارم بر وحدت قلوب و اتحاد نیروهای مؤمن و انقلابی
اختلاف بین برادران مؤمن هیچ به مصلحت نیست؛ باید نقطه مقابل دشمن حرکت کنیم... به یکی از برادران با ملاحظه صلاح او و کشور توصیه کردیم وارد نشود
دوشنبه، 5 مهر 1395 - 12:22

8 علت سردرد
تقریبا نیمی از جمعیت بزرگسال جهان در طول سال گذشته حداقل یکبار دچار سردرد شده اند که معمولا علت این سردردها، استرس، مصرف برخی غذاها، سیگار، کمبود خواب یا حذف وعده های غذایی است. اما سردرد علت های دیگری هم دارد که معمولا سخنی از آن ها به میان نمی آید. در ادامه به بیان هشت مورد از عجیب ترین دلایل سردرد می پردازیم.
شنبه، 3 مهر 1395 - 13:32

دانشمندان با تبدیل دی اکسید کربن، برق تولید کردند دانشمندان با تبدیل دی اکسید کربن، برق تولید کردند
دانشمندان آمریکایی روش جدیدی برای جذب دی اکسید کربن و تبدیل آن به یک محصول مفید در حین تولید برق ابداع کردند. در پی یک مطالعه جدید، محققان دانشگاه کرنل از روش جدیدی برای جذب گازهای گلخانه ای و تبدیل آن به یک محصول مفید در حین تولید برق پرده برداشتند. این محققان یک پیل انرژی آلومینیوم/ دی اکسید کربن ابداع کردند که از واکنش های الکتروشیمیایی برای جدا کردن دی اکسید کربن و تولید برق استفاده می کند.
شنبه، 16 مرداد 1395 - 19:27

تأیید صلاحیت نامزدها یک دوره‌ای است/ آسیب‌های خرید و فروش آراء تأیید صلاحیت نامزدها یک دوره‌ای است/ آسیب‌های خرید و فروش آراء
سخنگوی شورای نگهبان گفت: در هر دوره‌ای از برگزاری انتخابات، صلاحیت افراد مجدد بررسی می‌شود و صلاحیتی که شورای نگهبان اعلام می‌کند، فقط برای یک دوره است... کدخدایی همچنین به زمانبندی انتخابات در نظام فعلی انتخاباتی کشور اشاره کرد و گفت: این مسئله نیز دشواری‌های بسیاری برای ما ایجاد کرده که لازم است اصلاح شود. ...وی تخلفات انتخاباتی، تبلیغات انتخاباتی و هزینه‌های تبلیغات را از دیگر اشکالات و چالش‌های نظام انتخاباتی فعلی توصیف کرد و گفت: در حال حاضر مشخص نیست فعالیتی که یک نامزد انجام می‌دهد، در چه زمانی تبلیغات محسوب می‌شود و در چه زمانی تبلیغات نیست... سخنگوی شورای نگهبان همچنین درباره برخوردهای صورت گرفته با تخلفات انتخاباتی از قبیل خرید و فروش آراء نیز گفت: برخوردهایی صورت گرفته اما متاسفانه در نظام فعلی انتخاباتی برخورد با تخلفات، حداقلی و کُند است که تاثیر لازم را ندارد.متن کامل نشست خبری سخنگوی شورای نگهبان به نقل از مهر در ادامه آمده است:
شنبه، 16 مرداد 1395 - 19:04

معرفی ۱۰ شرکت برتر جهان در عرصه اینترنت معرفی ۱۰ شرکت برتر جهان در عرصه اینترنت
بیش از ۲۵ سال پیش یک فیزیکدان بریتانیایی به نام تیم برنرز لی سنگ بنای شبکه جهانی وب را گذاشت و مقدمات یک جهش را فراهم کرد. در اینجا به ۱۰ شرکت برتر جهان می پردازیم که بدون وب به این موفقیت و جایگاه نمی‌رسیدند.
شنبه، 16 مرداد 1395 - 10:11

10 تصمیم مالی که 10 سال دیگر از گرفتن آنها پشیمان خواهید شد 10 تصمیم مالی که 10 سال دیگر از گرفتن آنها پشیمان خواهید شد
زندگی پر از تصمیم‌های مالی است، بعضی ساده، بعضی سخت، اما همگی آنها نهایتا روی زندگی شما در آینده تاثیر می‌گذارند. به خاطر گرفتن چنین تصمیماتی، طی یک دهه، زندگی شما ممکن است کلا زیر و رو شود. امروز می‌خواهم درباره‌ی بعضی از این انتخاب‌های مالی حرف بزنم که قرار است در ۱۰ سال آینده از گرفتن‌شان پشیمان بشوید. می‌خواهم شما را از درد و رنج ناشی از گرفتن این تصمیمات نجات بدهم. حرف‌های امروز من را آویزه‌ی گوش‌تان بکنید که قرار است حسابی به دردتان بخورند.
شنبه، 16 مرداد 1395 - 10:05

تفاوت مذاکره و مناظره در چیست؟ تفاوت مذاکره و مناظره در چیست؟
بسیار پیش می‌آید که در حوزه ارتباطات نیز، مانند بسیاری از حوزه‌های دیگر، کلمات و واژه‌ها را با بی‌دقتی به جای یکدیگر به کار ببریم. «مذاکره» و «مناظره» دو مورد از این واژه‌ها هستند. بعضی از ما، مناظره را مصداقی از مذاکره می‌دانیم و گروه دیگری هم که کمی تخصصی‌تر نگاه می‌کنند، بر این باور هستند که «مناظره»، شکلی از «مذاکره رقابتی» است و با مدل «برد-باخت» انجام می‌شود. از لحاظ علمی، «مذاکره» و «مناظره» تفاوت‌های جدی با هم دارند و همین تفاوت‌ها باعث می‌شود که ابزارها و الگوی ذهنی مورد استفاده در یکی، در دیگری قابل استفاده نباشد. در اینجا به برخی از مهم‌ترین این تفاوت‌ها اشاره می‌کنیم:
یکشنبه، 3 مرداد 1395 - 18:06

30 ویژگی افراد ضعیف
1-به ندرت سؤال می‌کنند؛ ۲-تفاوت میان تدبیر و حیله را نمی‌دانند؛ ۳-قابل پیش‌بینی نیستند؛ ۴-به ندرت فرد توانمندی اطرافشان پیدا می‌شود؛ ۵-نهایت تلاش خود را می‌کنند تا نگویند: اشتباه کردم؛ ۶-خیلی سریع می‌خواهند به پول برسند؛ ۷-خیلی اصرار دارند آدم‌های خوبی هستند؛ ۸-تصور می‌کنند سر همه را کلاه گذاشته‌اند؛ ۹-دائما روش و فکر و حلقه تغییر می‌دهند؛ ۱۰-شخصیت داشتن و ثبات شخصیتی برای منافع آنها، آفت است؛ ۱۱-به ندرت به پی‌آمد‌های کارهای خود اهمیت می‌دهند؛ ۱۲-با ارادت، چاپلوسی و وارونه جلوه دادن مسایل، رشد می‌کنند؛ ۱۳-چون برای کسب پول و مقام عجله دارند، بسیار تزویر می‌کنند؛ ۱۴-بیهوده می‌خندند؛ ۱۵-برای ارائه تصویر مثبت از خود، از هر حیله‌ای استفاده می‌کنند؛ ۱۶-در رابطه با یک موضوع، به افراد مختلف، تفاسیر مختلف می‌گویند؛ ۱۷-بسیار طمع و حسادت دارند؛ ۱۸-حوصله ندارند سی سال زحمت بکشند تا احترام دیگران را بدست آورند؛ ۱۹-مجهز به صفت چاپلوسی‌اند؛ ۲۰-بسیار وقت می‌گذارند تا سر از کار دیگران درآورند؛ ۲۱-حداقل نصف آنچه که می‌گویند صحت ندارد؛ ۲۲-اعتماد به نفس مبتنی بر جهل دارند؛ ۲۳-بسیار افراد کوتاه مدت هستند؛ ۲۴-چون با حیله‌گری کار خود را پیش می‌برند، بسیار فراموش کارند؛ ۲۵-زبانشان بسیار تلخ است؛ ۲۶-اهل هیاهو هستند؛ ۲۷-برای رسیدن به پول با هر اهریمنی کار می‌کنند؛ ۲۸-تقریباً به جز پول و مقام، هیچ اصل دیگری برای آنها مهم نیست؛ ۲۹-نتیجه (۱): اتوموبیل بنز آنقدر با کیفیت است که نیازی به دروغ و تبلیغ و وارونه سازی برای فروش ندارد؛ ۳۰-نتیجه (۲): توانایی‌ها و خلاقیت‌های افراد باشخصیت آنقدر فراوان است که نیازی به بازی و تزویر و جعل ندارند.
جمعه، 1 مرداد 1395 - 14:39

اهر و هریس از نگاه گردشگری اهر و هریس از نگاه گردشگری
اهر بزرگترین شهر منطقه ارسباران است. حضور این شهر در تاریخ آذربایجان همواره پررنگ بوده است. در دوره ایلخانان مغول، اهر استراحتگاه تابستانی ایلخان ها بود. در زمان صفویان هم اهر توجه پادشاهان را جلب کرد. چرا که قبر شیخ شهاب الدین ( مرشد شیخ صفی الدین اردبیلی) در آنجا قرار دارد. زمانی که از هریس صحبت می کنید آنچه به ذهن تان می رسد فرشی است که همیشه محبوب کسانی بوده است که به صنایع دستی آذربایجان علاقه داشته اند. فرش هریس شاید معروف ترین صنایع دستی آذربایجان می باشد.
چهارشنبه، 30 تیر 1395 - 18:01

کدخدایی، علیزاده وموسوی بعنوان حقوقدانان شورای نگهبان انتخاب شدند. کدخدایی، علیزاده وموسوی بعنوان حقوقدانان شورای نگهبان انتخاب شدند.
سه نفر از اعضای حقوقدان شورای نگهبان از بین افراد معرفی شده از سوی رئیس قوه قضاییه در جلسه علنی امروز مجلس انتخاب شدند. براساس شمارش آرا عباسعلی کدخدایی با ۲۰۶ رای، محمدرضا علیزاده با ۱۸۱ رای و سیدفضل الله موسوی با ۱۵۲ رای حائز اکثریت آرا شده و بعنوان حقوقدان شورای نگهبان انتخاب شدند. رئیس قوه قضاییه هفته گذشته عباسعلی کدخدایی، محمدرضا علیزاده، احمد بیگی حبیب آبادی، محمدهادی صادقی و سیدفضل الله موسوی به عنوان نامزدهای حقوقدان شورای نگهبان به مجلس شورای اسلامی معرفی کرد.
چهارشنبه، 23 تیر 1395 - 10:22

منتخب مردم ورزقان نماینده معین حوزه اهر و هریس شد منتخب مردم ورزقان نماینده معین حوزه اهر و هریس شد
نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس گفت: با نظر اکثر نمایندگان استان تصمیم بر این شد تا منتخب مردم ورزقان برای یک سال عهده‌دار نمایندگی معین حوزه اهر و هریس انتخاب شود.
سه شنبه، 22 تیر 1395 - 18:20

راه درمان بی ادبی چیست؟
ادب نوعی رفتار خاصّ و سنجیده با افراد پیرامون (از کوچک و بزرگ و آشنا و بی گانه) است که از تربیت شایسته نشأت می گیرد. عاقلانه زیستن و متانت در گفتار و وقار در رفتار، نشانه ادب است و بی خردی، گفتار زشت، بددهانی، تندخویی، زشت گویی، دشنام و توهین، سبکسری و خیره سری، لجاجت و عناد و ... نمونه هایی از بی ادبی است. ادب، هنری آموختنی است که باید نکته های دقیق تربیتی را دریافت کرده و به آنها عمل کرد. آشنایی با دستورات اسلام و روش زندگی پیامبر گرامی اسلام (ص) و ائمه معصومین (ع) و الگو گیری از آنان بهترین و نزدیک ترین راه برای رسیدن به اخلاق و ادب نیکو است. همچنین رفتار نیک دیگران، بر انسان تأثیر مثبت و ناپسندی های اخلاقی مردم نیز تأثیر سوء می گذارد. انسان های فرزانه از رفتارهای ناپسند دیگران هم عبرت و درس می آموزند. بهترین راه درمان بی ادبی توجه به بی ارزش بودن افراد بی ادب و ارزش مند بودن افراد مؤدب در تمام جوامع است. در زمینه اخلاق و آداب اسلامی کتاب ها و منابع زیادی وجود دارد که در پاسخ تفصیلی به برخی از آنها اشاره می کنیم.
یکشنبه، 20 تیر 1395 - 22:59

قانون اصلاح موادی از قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی قانون اصلاح موادی از قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی
هیچ‌یک از داوطلبان نمایندگی نمی‌توانند در بیش از یک حوزه انتخابیه خود را نامزد کنند، در غیر این‌صورت نامزدی آنها کلاً باطل و از شرکت در انتخابات آن دوره مجلس محروم می‌شوند. رئیس جمهوری، قانون اصلاح موادی از قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی را برای اجرا به وزارت کشور ابلاغ کرد. به گزارش عصر ایران به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دولت، این قانون در جلسه علنی روز دوشنبه مورخ سوم خردادماه 1395 مجلس شورای اسلامی تصویب و 17 خرداد 95 به تأیید شورای نگهبان رسیده است. متن این قانون به شرح زیر است:
چهارشنبه، 2 تیر 1395 - 12:47

اسامی روسای ۱۳ کمیسیون‌ تخصصی مجلس دهم+ گرایش سیاسی رؤسا اسامی روسای ۱۳ کمیسیون‌ تخصصی مجلس دهم+ گرایش سیاسی رؤسا
ترکیب هیات رییسه و اعضاء کمیسیون‌های تخصصی دهمین دوره مجلس شورای اسلامی مجلس شورای اسلامی با بررسی های متعدد روسای شعب ۱۵گانه در نهایت ترکیب کمیسیون های تخصصی دهمین دوره مجلس شورای اسلامی تعیین تکلیف شد
چهارشنبه، 2 تیر 1395 - 12:41

زمین لرزه ای به بزرگی3.1 ریشتر اهر را لرزاند زمین لرزه ای به بزرگی3.1 ریشتر اهر را لرزاند
به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه آذربایجان‌شرقی، شبکه لرزه نگاری موسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران، این زمین لرزه را در عمق 8 کیلومتری زمین و در ساعت ۰۸:۲۷:۳۳ امروز 25 خرداد، ثبت کرده است. این زمین لرزه در 9 کیلومتری اهر، 20کیلومتری هریس و 37 کیلومتری بخشایش و در موقعیت 38.45 درجه عرض شمالی و 47.02 درجه طول شرقی رخ داده است. این گزارش حاکیست: تاکنون از وقوع این زمین لرزه هیچ خسارتی اعلام نشده است.
سه شنبه، 25 خرداد 1395 - 15:23

تحریف شناختی و انواع متداول آن تحریف شناختی و انواع متداول آن
تحریف شناختی چیست و چرا خیلی افراد دچار آن هستند؟ تحریف‌های شناختی روشی است که ذهنمان ما را درمورد موضوعی که حقیقت ندارد، متقاعد می‌کند. این افکار نادرست معمولاً برای تقویت افکار و احساسات منفی استفاده می‌شوند – یعنی چیزهایی به خودمان می‌گوییم که به نظر منطقی و درست می‌آیند ولی در واقعیت فقط باعث می‌شوند که حس بدی نسبت به خودمان پیدا کنیم. بعنوان مثال، فردی ممکن است به خودش بگوید، «من همیشه وقتی می‌خواهم کار جدیدی را شروع کنم با شکست مواجه می‌شوم. پس درنتیجه برای هر کاری که تلاش کنم شکست خواهم خورد.» این نمونه‌ای از تفکر «سیاه و سفید» است. فرد همه چیز را به صورت مطلق می‌بیند – یعنی مثلاً اگر در چیزی شکست خورده است، در همه چیز شکست خواهد خورد. اگر اضافه می‌کرد که «من یک شکست‌خورده کامل و واقعی هستم»، این می‌توانست نمونه‌ای از تعمیم‌دهی افراطی می‌بود – یعنی در نظر گرفتن شکست در یک کار خاص و تعمیم دادن آن به هویت خود.
شنبه، 22 خرداد 1395 - 13:05

دینی: به وقتش برای شرکت در انتخابات میان‌دوره‌ای اهر و هریس اعلام موضع می‌کنم دینی: به وقتش برای شرکت در انتخابات میان‌دوره‌ای اهر و هریس اعلام موضع می‌کنم
با توجه به شرایط فعلی حوزه انتخابیه اهر و هریس و نبود نماینده این حوزه در مجلس دهم سبب شد تا برخی از هواداران نماینده سابق اهر و هریس پای وی را برای شرکت در انتخابات میان‌دوره‌ای باز کنند این در حالی بود که در شبکه‌های اجتماعی از حضور ولی‌الله دینی در انتخابات میان‌دوره‌ای خبر دادند و چندی از این اخبار نمی‌گذشت که نماینده سابق اهر و هریس در مجلس هفتم با انتشار مطلبی در وب‌سایت شخصی‌اش واکنش نشان داد.
شنبه، 22 خرداد 1395 - 13:00

صفحه بعد
 
 
 
::  صفحه اصلی ::  تماس با ما ::  پیوندها ::  نسخه موبایل ::  RSS ::  نسخه تلکس
کلیه حقوق محفوظ است، استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
info@dini-v.com
پشتیبانی توسط: خبرافزار