صفحه اصلی     زندگی نامه     تماس با من     پیوندها  
پنجشنبه، 5 خرداد 1401 - 00:31   
  تازه ترین اخبار:  
 
یادداشت ها و نوشته های مدیر سایت

کارهای زمین مانده زیاد است
در یک دوره ای که احداث شهرک صنعتی اهر، دانشکده کشاورزی، توسعه پایاب سد ستار خان اهر، احداث تصفیه خانه آب ، فاضلاب ، خط انتقال آب اهر، شروع بزرگراه اهر_ تبریز، طرح های کلان گازرسانی و چندین طرح دیگر بزرگ و کوچک همزمان با اعتبارات ملی و استانی فعال بود کسی برای خود تابلو و بنر تعریف و تمجید و تشکر نصب نکرد. مدتی است در رسانه ها و محافل محلی سر اینکه چه کسی یا کسانی دستگاه ام آر آی را به اهر آورده ، دعواست شخصا دست همه کسانی که از ابتدا تاکنون زحمت کشیدند تا بعد از سالها ام آر آی بیمارستان اهر راه اندازی شود می بوسم و دستمریزاد عرض می کنم. گویا حالا از سر بیکاری هرکی از راه میرسه میگه ام آر آی کار من بود اما به خدا کارهای دیگری هم هست که میشود انجام داد خوب تنها بیمارستان یک شهر، بدون ام آر آی، به کلاس بدون میز و صندلی می ماند؟! کم سر مردم منت بگذاریم؟! برای مسابقه خدمت کارهای زمین مانده زیاد هست ، دنبال کنیم به نتیجه می رسد
یکشنبه، 4 اردیبهشت 1401 - 22:20

پانزده سال با جشنواره سراسری تئاتر کوتاه ارسباران پانزده سال با جشنواره سراسری تئاتر کوتاه ارسباران
پانزده سال است که هنرمندان عزیز این منطقه ی شجاعت خون دل می خورند تا با همت و توان مضاعف خود هر ساله این جشنواره سراسری را به نحو احسن اجرا نموده و به زبان تئاتر کوتاه ،فرهنگ و هنر اصیل و غنی منطقه را به رخ کشیده و با شور و هیجان و علاقه وصف ناشدنی زنده نگهدارند این که گفته می شود تئاتر کوتاه کشور امروز به نام ارسباران و قره داغ شناخته می شود و اهر مهد فرهنگ و هنر و پایتخت آن است حرف گزافی نیست، زیرا که" مشک آن است که خود ببوید نه آن که عطار گوید" با وجود همه سختی ها در هر دوره هنرمندان پر افتخار ارسباران اگرچه دستشان خالی بود ولی با عزم و اراده پولادین خود هیچ زمانی دلسرد و ناامید نشدند و حتی در دوره هایی مسئولین بی تفاوت را پای کار آوردند که در جای خود قابل تحسین است. امید است حمایت مسئولین ذیربط از شعار و وعده های تو خالی خارج شده و رنگ واقعی به خود بگیرد تا شاهد توفیق روز افزون تلاشگران این عرصه و رونق بیش از پیش ارسباران باشیم
شنبه، 22 آبان 1400 - 23:27

هتل گردشگری اهر، نقطه، سرِ خط
درسال 1386 شرکت توسعه گردشگری ایران با مشارکت شهرداری اهر کار احداث هتل گردشگری 4 ستاره اهر را در کمر بندی جنوبی حد فاصل پلیس راه و اهر چای در محلی مشرف به مناظر باغات پایاب سد ستار خان آغاز نمود پس از خاکبرداری و تسطیح زمین، دلایل متعددی ازجمله تغییر تصمیم گیران ، ایجاد حواشی بی جهت و صد متاسفانه بخشی نگری های امثال بنده نوعی در شهرمان ، باعث شد کار احداث این پروژه مهم هیچ وقت به نتیجه نرسد و زمین مورد نظر بعدا به ارگان های دیگرواگذار شد.
یکشنبه، 10 مرداد 1400 - 19:00

شرایطی که دولت بعدی می تواند مد نظر قرار دهد
افراد توانمند، متخصص ، متعهد و دارای سلامت نفس فراوانی در سازمان ها وجود دارند که سرشان به کار خودشان هست و برای به دست آوردن یک جایگاه هیچ وقت متوسل به دیگران نمی شوند. اینها می توانند دولت بعدی را در سطوح مختلف مدیریتی یاری نمایند ، به شرطی که؛ از طرف متولیان امر معیار های انتخاب ، شرایط احراز و انتصاب هر مسئولیت به درستی مورد ارزیابی قرار گیرد و افراد درخور، شایسته و ذیصلاح شناسایی و معرفی شوند.
پنجشنبه، 7 مرداد 1400 - 21:19

خسارت سیل و تگرگ بی سابقه در اهر خسارت سیل و تگرگ بی سابقه در اهر
تصاویرخسارات سیل و تگرگ بی سابقه به باغات ، احشام و اراضی زراعی روستا های اهر، یک روز سیل، یک روز تگرگ ،یک روز آفت ،یک روز خشکسالی و یک روز هم اگر همه چیز خوب بود تازه می شود اول بدبختی های کشاورز و باغدار برای فروش نرفتن محصول؟! به قول معروف؛ چه سنگ را به شیشه بزنی و چه شیشه را به سنگ، عاقبت شکست با شیشه است!!
دوشنبه، 3 خرداد 1400 - 14:26

اتصال آذربایجان‌شرقی به جمهوری آذربایجان با آزادراه اهر- باکو اتصال آذربایجان‌شرقی به جمهوری آذربایجان با آزادراه اهر- باکو
احداث این آزاد راه کریدود شمال شرق استان آذربایجان شرقی را تکمیل و زمینه رونق اقتصادی ، اشتغال و حتی صادرات این استان را فراهم می کند. آغاز مطالعات این آزادراه در سال‌جاری و مشارکت بخش خصوصی و سرمایه گذار در احداث آن خبر خوب و امیدوارکننده ای برای قره داغ/ارسباران است. امیداست باهمت و پی گیری مسئولین امر و تامین به موقع سرمایه گذار طرح و اعتبارات مورد نیاز آن به زودی شاهد شروع عملیات اجرایی این محور مهم و فوق العاده استراتژیک در شمال غرب کشورمان باشیم.
چهارشنبه، 29 اردیبهشت 1400 - 00:18

گل به خودی های دقیقه !۹۰ گل به خودی های دقیقه !۹۰
الحمدالله همه از قانون دم می زنیم و می خواهیم مر قانون اجرا شود ولی گاهی همین قانون در تفاسیر متقابل گم شده و درست در دقیقه نود گل به خودی های پر هزینه ای را نظاره می کنیم !! لوایح جامع انتخابات دولت و طرح های عریض و طویل مجلس پیش کش ! در حالی که برای ثبت نام یک عضو شورای شهر شرایط متعددی در قانون پیش بینی شده ، اما برای ریاست جمهوری یک آدم بی سواد و حتی یک فرد نابالغ سنی و ... هم می توانند ثبت نام کنند و ملت و مملکت را به سخره گیرند! آیا واقعا مجلس دهم و یازدهم نمی توانست در طول چهار سال اخیر حداقل این دو ماده از قانون انتخابات ریاست جمهوری درمورد شرایط ثبت نام کنندگان را به روز و اصلاح نماید؟!
سه شنبه، 21 اردیبهشت 1400 - 01:03

ارزیابی عملکرد کارکنان کی و چگونه؟
امروز درخیلی از سازمان ها از جمله صنعت نفت عملکرد کارکنان در بازه های سالانه بررسی می گردد،آن هم نه در زمان خود بلکه یک سال بعد ، عملکرد سال قبل مورد سنجش قرار می گیرد صرفنظر از چگونگی اینگونه ارزیابی ها که جای تامل و بحث فراوان دارد! نکته ای که حائز اهمیت بوده و مطالعات متعدد نشان می دهد این است که این مدل از ارزیابی ها زمانبر و پرهزینه اند و بیشتر ناظر به گذشته و نتیجه چندانی در توسعه کارکنان به همراه ندارند و به نوعی کارمندان در مواجهه با آن دچار ترس و استرس می شوند
دوشنبه، 20 اردیبهشت 1400 - 01:04

ضرورت ایجاد دانشگاه علوم پزشکی اهر
شرایط جغرافیایی، قدمت ، تاریخ ، پتانسیل و نیازهای منطقه ارسباران/قره داغ می طلبد که اکنون سطح شبکه بهداشت اهر به دانشگاه علوم پزشکی ارتقا یابد . قدم اول برای تحقق موضوع حداقل پی گیری و ایجاد دانشکده علوم پزشکی است. طرح موضوعات دیگر لازم است اما کافی نیست.
جمعه، 17 اردیبهشت 1400 - 01:58

راه اهر _ورزقان در بوته فراموشی! راه اهر _ورزقان در بوته فراموشی!
بی توجهی به این محور باعث شده صرفا توقعات از آن در حد لکه گیری و پرکردن چاله های آسفالت باقی بماند امروز ارتقاء این جاده ۴۰ کیلومتری به بزرگراه یک مطالبه عمومی از مسئولین ذیربط است اگر شرکت ملی مس ایران می تواند بزرگراه های متعدد در منطقه تا مرز نوردوز را تامین مالی کند چه بهتر که چراغ اندرون خانه را نیز روشن نموده و در احداث بزرگراه اهر _ورزقان پیشقدم باشد
جمعه، 20 فروردین 1400 - 14:20

هویت تاریخی شهر خودمان را حفظ کنیم
چند روزی است که با درخواست جمعی از اهالی مبنی بر رعایت حقوق عامه ، موضوع ساخت و ساز چند ملک درخیابان قدس نزدیک مسجد تاریخی جامع اهر خبرساز شده است. با احتراز از ورود به محتوای این بحث که بهتر است مسئولین امر به دور از هرگونه هیاهو و حواشی و با استفاده از ظرفیت های قانونی در یک فضای منطقی و آرام تصمیمات در خور و شایسته بگیرند. ورود رسانه ها و سایت های محلی در انعکاس خواسته های مردم و لزوم شفاف سازی و پاسخگویی مسئولین ذیربط امر مبارکی است که باید ادامه پیدا کند. هر مقدار میزان آگاهی و اطلاعات موکلین از حقوق عامه خود در قبال مسئولین منتخب اعم از شورای شهر و نماینده و... بالاتر رود مطالبات به حق و حقوق شهروندی در ریل واقعی خود قرار می گیرد و ضمن جلوگیری از هرگونه راه فرار برای مسئولین امر ، در روند ارزیابی صحیح آنها موثر و کارگشا واقع می گردد. این یک نمونه کوچک در مدیریت شهری است که نشان می دهد در تهیه طرح تفصیلی یک شهر تاریخی و کهن مثل اهر شورا و شهرداری در زمان خود چگونه می توانند با ژرف اندیشی و آینده نگری نقش کلیدی و اساسی خود را ایفا نمایند.
پنجشنبه، 19 فروردین 1400 - 22:21

مسئولیت اجتماعی تان پیشکش!
آیا سرپوش گذاشتن به واقعیت ها و تکذیب یک مشکل به وجود آمده از طریق یک صنعت تولیدی خاص در مقابل دیدگان مردم محلی حمایت از تولید و اشتغال است؟! البته که نه ، ماحصل اینگونه اقدامات همین فضای بی اعتمادی ، بگو مگو هاو دلخوری های رسانه ایست که نهایتا دودش به چشم همان تولید می رود مسئولیت اجتماعی تان پیش کش! از منظر دیدگاه های نهادی و به خاطر خودتان هم که شده با بیان واقعیت و رفع نقص و جبران خسارت حداقل کار ممکن را انجام دهید.
چهارشنبه، 27 اسفند 1399 - 01:09

صنعت بوم گردی در قره داغ
احداث کمر بندی جنوبی اهر آرزوی چندین ساله مردم است که به حمدالله با پی گیری مسئولین ذیربط عملیات اجرایی آن شروع شده است ضمن حمایت همه جانبه از اجرای این پروژه مهم ، باید توجه داشت که در کنار احداث آن ، پیوست های مورد نیاز گردشگری و اقتصادی نیز تعریف و عملیاتی شود تا امکان جذب و توقف گردشگران در منطقه فراهم شود. منطقه اهر و هریس نیازمند برنامه ریزی عملیاتی نسبت به توسعه زیر ساخت های آن است و باید به تحقق گردشگری در کلاس های مختلف در این شهرستان ها توجه شود نظر به پتانسیل های بالقوه قره داغ/ارسباران صنعت بوم‌گردی می تواند سهم زیادی در این منطقه داشته باشد با توجه به بیکاری نهفته در اهر و هریس حلقه های مفقوده گردشگری باید شناسایی و با ایده های نو اجرایی شوند تا به رشد اشتغال و درآمد منطقه کمک نماید.
جمعه، 24 بهمن 1399 - 00:05

چه رشدی خوب است؟
برای شناخت بهترین چشم‌اندازهای رشد و توسعه یک منطقه رویکرد دقیق‌تری مورد نیاز است و لزوما به این معنی نیست که مدیران ذیربط خود را درگیر یک صنعت خاص بکنند، بلکه باید آنها با مطالعه دقیق ، مزیت‌های رقابتی نهفته منطقه خود را کشف کنند. در این راستا سرمایه‌گذاری هدفمند بخش دولتی و ایجاد زیر ساخت های لازم از الزامات جذب کسب‌ و کار یک شهرستان است تا با درک درست از شرایط اجتماعی و فرهنگی آن منطقه، آن را به یک قطب اقتصادی و مرکز گردشگری و یا ... تبدیل نمایند. 
یکشنبه، 19 بهمن 1399 - 00:46

ایراد کار کجاست که،
همایش و جلسات هم اندیشی توسعه قره داغ در مرکز کشور / استان از طرف مردم و حتی مسئولین کلیدی منطقه جدی گرفته نمی شود!؟ آیا برای کار دسته جمعی ظرفیت های لازم را پیدا نکرده ایم؟ آیا تحمل دیدگاهها و سلیقه های مختلف را نداریم؟ آیا امکان فعالیت برای بخش خصوصی فراهم نگردیده است؟ آیا یک تصویر و افق حداقل پنج ساله از اینکه منطقه چگونه و در چه مسیری قرار است توسعه داشته باشد ، وجود ندارد؟ آیا کسانی که اینگونه برنامه ها را تدارک می بینند در پوشش آن بیشتر به دنبال دخل و خرج خود هستند تا توسعه ارسباران؟ آیا چگونه می شود از برگزاری اینگونه همایش ها در قالب سازمان های مردم نهاد و یا عمومی غیر دولتی برای رشد و توسعه منطقه بهره بهتری برد؟ آیا لزوما هرگونه همایش و هم اندیشی باید در خود منطقه باشد؟ اگر نه ، مردم منطقه چگونه می توانند در اینگونه همایش ها مشارکت بهتری داشته باشند؟ و خیلی سئوال دیگر که پاسخ همه آن سئوالات را خودمان باید بدهیم ولی هر چه باشد نباید متولیان امر را مایوس نماید.
یکشنبه، 28 دی 1399 - 18:02

پیشنهاد اصلاح بند ب تبصره ۶ قانون بودجه سال هشتادوشش پیشنهاد اصلاح بند ب تبصره ۶ قانون بودجه سال هشتادوشش
فصل بودجه و ایام بررسی لایحه بودجه سال هزاروچهارصد است که از طرف دولت به مجلس ارائه شده است پیشنهادات نمایندگان برای هرگونه اصلاحیه در متن لایحه پیشنهادی دولت در صورتی که بنا به هر دلیلی در کمیسیون تلفیق به جمع بندی نرسد باید در صحن علنی مجلس به تصویب برسد در آن مقطع برق در مناطق گرمسیر دارای سوبسید بود ولی گاز در مناطق سردسیر از یک الگو پیروی می کرد پیشنهاد مذکور در راستای طرح پلکانی نمودن قیمت گاز با توجه به ویژگی های آب وهوایی مناطق سردسیر مطرح گردید
پنجشنبه، 11 دی 1399 - 23:14

تایم لپس (گذر زمان) رشته کوه گویجه بل
این کار زیبای دوستان در "اهرخبر" من را به یاد دوران دانش آموزی برد، دهه ۶۰ در چنین ایامی دو یا سه نفری ،گاهی صبح ها کمی آن طرف تر از روستای گورا دره ، جاده خاکی خرم آباد و پیریوسفان را در برف و بوران و کولاک باید حدود ۶ کیلومتر پیاده پایین میامدیم تا به جاده اهر_ تبریز برسیم،
شنبه، 15 آذر 1399 - 22:36

حواسمان باشد سوراخ دعا را گم نکنیم!
افرادی هستند که ممکن است خیلی دلسوز و از عقب ماندگی شهرمان هم ناراحت باشند و بخواهند از طریق فرصت های پیش رو در فضای مجازی روشنگری و مطالبه گری نمایند که خیلی هم خوب است و لازم، اما حواسمان باشد که با علم و آگاهی کامل بدانیم از کی کِی چرا و چی بخواهیم و چگونه نقد و چه پیشنهاد و راه حلی را برای درس گرفتن از اشتباهات گذشته و جبران مافات و بهبود امور در آینده ارائه می نماییم و بعضی ها در صحبت های خود چنان " یئدی دره نین سویون بیر جور بیر بیرینه قاتللار کی آخیردا دا بیلین میر نه استیر دیلر دئیه لر و نه دئدیلر!" آب هفت دره را طوری به هم قاطی می کنند که در آخر هم معلوم نمی شود چی می خواستند بگویند و چی گفتند!
جمعه، 30 آبان 1399 - 21:38

آیا اتهام زنی به هم در فضای مجازی مشکلی را حل می کند؟ آیا اتهام زنی به هم در فضای مجازی مشکلی را حل می کند؟
بگو و مگوی دو مسئول سابق و فعلی شهری در فضای مجازی، جز افزودن به ابهامات مردم خیلی به کشف حقیقت ماجرا کمک نمی کند. اگر تخلفی صورت گرفته قانون نحوه برخورد و مقابله با آن را معین کرده است.
جمعه، 30 آبان 1399 - 01:25

دلاوران سر ایران دلاوران سر ایران
دلاوران سرِ ایران(آذربایجان) هر وقت و هر زمان و در هر کجای جغرافیای پهناور کشورمان نیاز بوده ، مظلوم و گمنام برای دفاع و پاسداری از تمامیت ارضی آن همانند طول تاریخ فداکاری و جانفشانی کردند و همواره برای میهن از سر و تن و جان خود گذشتند. چند روز پیش گل های رعنا و مدافعان واقعی حریم وطن #ساسان_امیرخانی و #علی_بیرامی در حین انجام وظیفه در مرزهای غربی به دست اشرار مسلح به شکلی ناجوانمردانه پرپر گشته و آسمانی شدند. وچند ماه قبل بود که #عادل_قاسم_زاده در جنوبی ترین نقطه ایران در ناوچه کنارک شربت شهادت نوش کرد . پاینده باد ایران و هزاران سلام و درود بر غیرت و شرفتان
یکشنبه، 20 مهر 1399 - 23:55

دانشگاه شیخ شهاب الدین اهری دور اما نزدیک دانشگاه شیخ شهاب الدین اهری دور اما نزدیک
به گواه اسناد و مکاتبات موجود وقتی در زمانی که هیچ کسی حتی برای ایجاد یک آموزشکده/ دانشکده دولتی در اهر زیر بار مسئولیت نمی رفت ولی با صرف فعل « خواستن توانستن است» آموزشکده/ دانشکده کشاورزی اهر به همت مسئولین وقت راه اندازی شد قطعا تحقق ارتقاء این مجموعه آموزشی به دانشگاه شیخ شهاب الدین اهری اگرچه دور می نماید ولی نزدیک است
جمعه، 4 مهر 1399 - 16:54

واکسن آنفولانزا، مجلس و چند سئوال؟
تیتر خبری این روزهای خبرگزاری ها و مباحث فضای مجازی راجع به تحویل واکسن آنفولانزا به بهداری مجلس و واگذاری خودرو دنا پلاس به نمایندگان مجلس و چند سئوال؟ ۱)آیا بهداری مجلس نباید مانند سایر مراکز بهداشتی کشور واکسن آنفولانزا داشته باشد؟ و آیا با برگشت واکسن های تحویلی به وزارت بهداشت و یا با عدم تحویل خودرو توسط نمایندگان مجلس همه مشکلات کشور حل خواهد شد؟ ۲) آیا نمایندگان مردم برای انجام ماموریت های خود نباید خودرو در اختیار داشته باشند و موضوع دریافت خودرو توسط آنها امر تازه ای است؟ و یا اگر نمایندگان بیماری زمینه ای و ...داشتند نباید واکسن آنفولانزا تزریق کنند؟ ۳)آیا مردم نگران سلامتی و ایمنی نمایندگان خود نیستند؟ که هستند ، پس اشکال کار در کجاست؟ دلیل این همه واکنش و حساسیت عمومی نسبت به این موضوعات به ظاهر کوچک چیست؟ و مردم چه توقعی از مجلس یازدهم دارند؟و ایراد وارده به نمایندگان مجلس چیست؟
جمعه، 4 مهر 1399 - 00:52

کویر در دل شهرستان هریس کویر در دل شهرستان هریس
منطقه ای سرشار از زیبایی های منحصر به فرد در نزدیکی روستای مینق و مقصود لو ی هریس و بر بام آذربایجان ، اگر خوب مدیریت شود می تواند به یک منطقه گردشگری فوق العاده تبدیل و با ویژگی های کویری اما با آب و هوای مطبوع و دلپذیرش در تابستان و طعم برفی اش در زمستان مقصد دهها توریست و گردشگر شود . امید که زیر ساخت های لازم به موقع فراهم گردد تا در اثر بهره برداری ناصحیح این طبیعت بکر دچار آسیب نگردیده و مردم منطقه نیز از قِبل درآمدهای آن منتفع شوند
شنبه، 29 شهریور 1399 - 22:55

شهرک صنعتی اهر و چند حرف حساب؟
۱)اگر زمین شهرک صنعتی اهر، کج و معوج و ناهموار است اعتبار دولتی بگیریم تسطیح کنیم و بدینوسیله سرمایه گذاران را تشویق ومساعدت نماییم ۲)اگر ظرفیتش پرشده و دیگر نمی شود برای صنایع و کارخانجات دیگر زمین واگذار کرد زمین صاف و هموار مناسب برای احداث شهرک در اطراف اهر پیدا کنیم و شهرک دوم را (به مانند سایر شهرهای مشابه اهر و حتی کوچکتر از آن ) ایجاد و به مردم خدمت نماییم ۳)یادمان نرفته در گذشته کسانی بودند از همین جنس حرف ها زدند و شعار دادند و گفتند پایمان به مرکز برسد همه چیز را درست می کنیم اما پایشان به مرکز هم رسید و آنقدرخود را درگیر حواشی کردند تا این که وقت گذشت و نه تنها کاری از پیش نبردند به توسعه همین یک شهرک هم کمک درخور و شایسته نکردند!؟ ۴)تمام فکر و ذکر خود را به اثبات کج و کوله بودن شهرک صنعتی اهر مشغول نکنیم از این محل چیزی عاید اهر نمی شود، هر کار خوبی هم ممکن است درمقابل مزیت های فراوانش چند تا ایراد و اشکال نیزداشته باشد عقل و منطق حکم می کند که به جای نابودی کل کار آن چند اشکال را رفع نماییم ، اگر شهرک نقایصی دارد آن را رفع کنیم ۵)تمام توسعه اهر در شهرک صنعتی نیست در قطب دامپروری و کشاورزی می شود شهرک های کشاورزی و دامپروری هم ایجاد کرد که دقیقا در راستای سند توسعه و تقویت بازار محصولات دامی و کشاورزی منطقه و مساعد با محیط زیست و دارای ایجاد ارزش افزوده فراوان است و همچنین سایر بخش ها از جمله گردشکری
چهارشنبه، 19 شهریور 1399 - 00:06

21 مرداد یاد و خاطره جانباختگان زلزله ارسباران گرامی باد 21 مرداد یاد و خاطره جانباختگان زلزله ارسباران گرامی باد
روز ۲۱مرداد۹۱ در یک هوای نسبتا گرم ساعت حدودای ۱۷ بود و روزهای آخر ماه مبارک رمضان، در دفتر کارم در #تبریز بودم که یک دفعه صدای غرش زمین هویدا شد و زمین لرزه ای مخوف لرزه به دلمان انداخت نمی دانم چه شکلی خودمان را به محوطه و حیاط شرکت رساندم تعدادی از همکاران هم که هنوز تشریف داشتند خودشان را به محوطه رسانده بودند هنوز در شوک زلزله اول بودیم که بلافاصله زلزله دیگری باهمان شدت اولیه به وقوع پیوست و همگی نگران بودیم و دقیقا نمیدانستیم محل دقیق زلزله کجاست در همان دقایق اولیه خیابان ها مملو از جمعیت و خودرو شد و ارتباطات تلفنی تقریبا دور از دسترس قرار گرفت ، بالاخره معلوم شد #زلزله در شهرستان های #اهر ، #ورزقان و #هریس رخ داده من وقتی به اهر رسیدم بعد از افطار بود و تعدادی از همکاران در محوطه اداره در حال برپایی چادر و ... بودند ضمن گرامیداشت یاد و خاطره جانباختگان عزیز این حادثه از همه همکاران مخلص گاز استان ، بالاخص همکاران شهرستان های اهر ، ورزقان و هریس که از جان و دل مایه گذاشتند و شبانه روز تلاش کردند به ویژه با حضور به موقع در صحنه عملیات در ساعات اولیه زلزله و در آن شرایط سخت و دشوار ضمن مهار #گاز در تاسیسات گازرسانی اجازه حتی یک مورد حادثه و تلفات اعم از انفجار، آتش سوزی و ...ناشی از گاز طبیعی را ندادند ، صمیمانه تشکر و قدردانی نموده و دست تک تک شان را به گرمی می فشارم
چهارشنبه، 22 مرداد 1399 - 00:16

صفحه بعد
 
 
 
::  صفحه اصلی ::  تماس با ما ::  پیوندها ::  نسخه موبایل ::  RSS ::  نسخه تلکس
کلیه حقوق محفوظ است، استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
info@dini-v.com
پشتیبانی توسط: خبرافزار