صفحه اصلی     زندگی نامه     تماس با من     پیوندها  
جمعه، 29 تیر 1403 - 21:19   
  تازه ترین اخبار:  
 
- اندازه متن: + -  کد خبر: 63صفحه نخست » یادداشت ها و نوشته های مدیر سایتپنجشنبه، 26 فروردین 1389 - 22:06
مروری بر انتخابات هشتم و باز خوانی یک خاطره
 مروری بر انتخابات هشتم و باز خوانی یک خاطرهدر آستانه سال سوم دوره هشتم مجلس شورای اسلامی هستیم .انگار همین دیروز بود که تب انتخابات حسابی داغ شده بود برای اینجانب که در دوره هفتم عمدتا به دلیل عملکرد اجرایی ام مورد اقبال مردم اهر و هریس واقع شده بودم ، زمستان 86 با آن سرمای کم نظیرش روزهای سختی شده بود...
  

در آستانه سال سوم دوره هشتم مجلس شورای اسلامی هستیم .انگار همین دیروز بود که تب انتخابات حسابی داغ شده بود برای اینجانب که در دوره هفتم عمدتا به دلیل عملکرد اجرایی ام مورد اقبال مردم اهر و هریس واقع شده بودم ، زمستان 86 با آن سرمای کم نظیرش روزهای سختی  شده بود،همه بضاعت من در مقابل محبت و اعتماد مردم تعهد،صداقت و احساس مسئولیتم بود ،این همان نقطه ای بود که برخی می خواستند مرابه عنوان فردی دروغگو،فریبکار و کم کار ... نشان دهند و البته بروز برخی اتفاقات قهری ، ایجاد حاشیه های داغ تر از متن توسط بعضی ها تا حدودی موجب سر در گمی و انحراف افکار عمومی می شد که در ادامه بحث اشاره می گردد.

اینجانب پیشتر نیز گفته ام که درشرایط فعلی تصمیمی برای ورود به انتخابات دوره بعدی مجلس را ندارم و ترجیح می دهم به جای پرداختن به مسائل انتخابات همچنان در مسئولیت های اجرایی خدمت کنم .خداوند بر دل ها آگاه است و پیدا و پنهان همه بر او آشکار، هدف از ارائه این مطالب از طرف بنده نه قصد تخریب و تضعیف فرد و یا جریانی خاص و نه مظلوم نمایی و خودنمایی است،بلکه هدف اطلاع رسانی وتحلیل در یک فضای  آرام و عاری از احساسات، نه برای اعتبار بخشیدن به خود ، بلکه نشان دادن ارزش ،اهمیت،قداست و جایگاه مجلس ، نقش و مبنا و معیار تصمیماتمان در انتخاب نماینده مجلس است ، که مع الاسف درکارزارهای انتخاباتی در برخی موارد مورد آسیب جدی قرار می گیرد.

اگر ما دریک انتخابات از طرف مردم انتخاب و مورد قبول اکثریت واقع می شویم همان طوری که انتظار داریم بقیه رقبا و گروه ها به رای و نظر مردم احترام قائل شوند و پایبند قانون باشند درست در نقطه مقابل آن نیز اگر در انتخابات دیگری بنا به هر دلیلی مورد پذیرش اکثریت قرار نگرفتیم آنجا نیز باید به خواست و اراده مردم احترام بگذاریم و پایبندی خود را در عمل به قانون به اثبات رسانیم چون مردم همان مردمند ولی نظرشان را نسبت به ما  تغییر داده اند،موضوعی که متاسفانه ازطرف برخی در انتخابات اخیر ، کشور را با مشکل مواجه ساخت.  

پس از اینکه انتخابات در حوزه اهر و هریس به دور دوم کشیده شد و بنده از ادامه رقابت ها باز ماندم برای احترام به رای اکثریت در پیامی  ضمن تشکر از حضور مردم درصحنه انتخابات و دعوت از آنان به ویژه طرفداران انتخاباتی به وحدت و همگرایی، پاسخ به بعضی از موارد را به فرصت های آینده موکول نمودم درتاریخ دهم اردیبهشت 1387 در نطق قبل از دستور خود باز مراتب تشکر و قدردانی خود را اعلام نموده و در عین حال نکاتی را در خصوص شیوه انتخابات متذکر شدم .چون اگر حضور مردم در انتخابات دوره هفتم و انتخاب اینجانب شایسته تقدیر بود ،حضور مردم در انتخابات دوره هشتم و انتخاب شخص دیگر نیز به همان میزان شایسته تشکر و قدردانی بود.  

و اما در ادامه بحث مروری بر انتخابات هشتم ، به فضای انتخابات آن زمان و تعدادی از  ایرادات و اشکالاتی که برخی از رقبا از بنده می گرفتند می پردازم تا معلوم شود چقدر از مطالب،می تواند مربوط به عملکرد یک نماینده مجلس و در راستای وظایف نمایندگی آن باشد.

زمستان 86متفاوت از سال های قبل بود درست در آستانه انتخابات سرمای شدیدی تقریبا درسرتاسر کشور حکمفرما بود و گاز مناطقی از کشور و از جمله شهر اهر قطع شده بود، بماند که دراین ارتباط حرف فراوان است ! اما برای بنده که از نقطه شروع تا اتمام طرح گازرسانی، مدیریت منطقه را به عهده داشتم روزهای سختی بود اگر مردم در دوره هفتم به دلیل صداقت و موفقیت در عملکرد اجرایی ام مرا انتخاب کرده بودند اینجا فرصت خوبی گیر برخی افتاده بود ، نخست این مطلب را به مردم تلقین می کردند که قطعی گاز اهر به ویژه حاشیه های شهر به دلیل ناکارآمدی مدیریت 4 سال پیش است و با ایجاد شک و تردید در مردم چنینن وانمود می نمودند که انتخابشان از اول نادرست بوده ، سپس شروع به تخریب و زیر سوال بردن عملکرد دوره مجلس می نمودند و با انواع و اقسام ترفندهای غیر اخلاقی از جمله جعل و چاپ عکسی از بنده به نقل از خبر8:30 دقیقه و به تاریخ جمعه 19 بهمن86، اینجانب را کم حرف ترین  و کم کار ترین نماینده مجلس معرفی می نمودند.

در صورتی که در ارتباط با گاز مصرفی مشترکین در راستای اهداف برنامه چهارم توسعه ، حاصل دو سال تلاش اینجانب در سال های 84 و 85 در مجلس منجر به تصویب پیشنهاد اینجانب درصحن علنی مجلس درخصوص الگوی مصرف گاز درمناطق سردسیر شد و تحت عنوان «در تعیین الگوی مصرف برق و گاز طبیعی ویژگیهای آب و هوایی مناطق گرمسیر و سردسیر کشور باید لحاظ شود» به  بند «ب» تبصره 6 قانون بودجه 86 الحاق گردید که تاثیر آن نه برای یک منطقه و شهر بلکه برای کل مناطق سرد سیر کشور بود.

پر واضح است که قطعی گاز در آن مقطع یک مشکل سرتاسری به ویژه در استان های شمال و شمال غرب بود و شهر اهر از این قاعده مستثنی نبود لذا این مسئله نمی توانست ارتباطی به عملکرد قبلی بنده داشته باشد اما موضوعی که جای تامل دارد ! اینست که ملاحظه میگردد، چگونه در مواقع بحران افراد فرصت طلب برای رسیدن به خواسته های خود به چه شیوه های غیر منطقی دست می زنند و اینجاست که برای مردم در یک بازه زمانی محدود و درست در زمانی که مشکلی بر مشکلات اجتماعی آنها اضافه گردیده و شعار های رنگارنگ در ارتباط با حل آنها از طرف کاندیداها داده می شود قدرت تصمیم گیری و تشخیص مرز بین واقعیت ها و شایعات سخت تر می گردد به عنوان مثال وقتی در طول یک هفته در یک اقدام هماهنگ در ده ها سخنرانی کسی را به نقل از پربیننده ترین شبکه خبری سیما در روز جمعه ای که اصلا خبر 20:30 پخش نمی شود به عنوان کم کارترین نماینده مجلس معرفی کنند!!؟ و فرصت دفاع از خود نداشته باشد چه انتظاری می توان از مردم داشت؟ 

اما حواشی انتخابات هشتم تنها به این دو موضوع ختم نمی شد برخی اتهاماتی را متوجه اینجانب می کردند که ساحت قلم از ذکر آنها دراین مقال نه در مورد من بلکه هر انسان دیگری شرمگین است. 

اگر کسی به دلیل عدم توانایی و یا بنا به هر دلیلی از مسئولیتی جابجا شده بود و یا تصدی مدیریت سازمان یا اداره ای را در ذهن خود داشت و چون به آن مسئولیت نرسیده بود تصورش این بود که نماینده فرصت خدمتگزاری را از وی گرفته و آمده بود حقوق ملت را باز پس بگیرد.

عده ای همه مشکلات منطقه را در با هم بودن حوزه انتخابیه اهر و هریس عنوان می نمودند و اینجانب را مانع تحقق آن معرفی می کردنددر حالیکه طبق قانون تغییرحوزه های انتخابیه و افزایش تعداد نمایندگان مجلس با ارائه لایحه از طرف دولت در این دوره در مجلس بررسی و در صورت تصویب در دوره نهم اجرا خواهد شد.

عده ای شهرک صنعتی در دست احداث اهر را موجبات آلایندگی منطقه و برخی احداث نیروگاه هریس در آن شهرستان را سرطان زا اعلام می کردند و البته هر طرح و پروژای که در حال اجرا و پی گیری بود اما و اگرها و منفی بافی های مختص خود را داشت ، درست در نقطه مقابل این مطالب ، از نبود صنعت و اشتغال انتقاد و اینجانب را مسئول تمام ناکامی ها معرفی می کردند و البته برای چهار سال آینده ده ها طرح و پروژه عمرانی و صنعتی رنگانگ را جزو برنامه های خود برمی شمردندکه هیات دولتی از انجام آنها عاجز می نمود چه برسد به نماینده مجلس که ابزار اجرایی در اختیار ندارد ، گرچه برخی مسئولین ذیربط نیز از ناسزا گویی بی نصیب نبودند اما من شده بودم عامل همه بدبختی های منطقه ، مرغ همسایه غاز بود اما اگر من حتی غازی را آورده بودم برخی حاضر نبودند نصف مرغی حسابش بکنند!!

همه دریافتی ام در دوره مجلس صرف بدهی ها ، هزینه های دفتر و کمک به ... شده بود ، گرچه ممکن است باور این مطلب برای خیلی ها سخت باشد اما هرچه بود همین بود ، ماشینی که به نام همسرم بود، فروختیم و... جمعا 15 میلیون تومان شد تا صرف هزینه های انتخابات بشود اما شایعات زیاد بود ده ها کارخانه را از ساوه تا ارومیه و حتی ارمنستان به نام من ثبت می نمودند اگر در جایی یا منطقه ای  کارخانه ای احداث شده بود به رخ کشیده می شد و چنین وانمود می کردند که نماینده ما در مجلس وقتش را به نماینده فلان منطقه فروخته و در عوض سهم ما را به آن منطقه داده اند من که از تامین مالی چند خودرو برای امورات ستاد خود عاجز مانده بودم و نمی خواستم از کسی نیز قرض بگیرم باید پاسخگوی سیل اتهاماتی از این قبیل می شدم.  

موارد فوق و نمونه های زیادی از این قبیل از حاشیه های انتخابات هشتم در حوزه اهر و هریس بود که ملاحظه می شود ، منطق و معیارمعینی برای ارزیابی عملکرد یک نفر نمی تواند باشد ،البته ذکر این مطالب و بیان گوشه هایی از اتفاقات آن زمان به هیچ وجه زیر سوال بردن کلیت انتخابات و حضور آگاهانه و پرشور مردم و انتخاب آنها نیست و نمی تواند باشد و به معنی این نیست که اینجانب هیچگونه اشکال ،ضعف و نقصی نداشتم و عدم انتخاب بنده صرفا به دلیل برخی از  این حاشیه ها بوده و یا کسی با زور و تهدید جایگاه قبلی مرا غصب کرده است. 

بازغرض از بیان این مطالب این نیست که بگوییم ایهالناس چون ما انتخاب نشده ایم پس حق کشی شده و انتخاب دیگران باطل است بلکه در روند برگزاری یک انتخابات رسمی و قانونی درمیان برنامه ها و شعار های انتخاباتی سایر کاندیداها برنامه های بنده مورد پذیرش اکثریت رای دهندگان واقع نگردیده است و در دو مرحله اکثریت آرا از آن شخص دیگری شده است که در عین حال تفاوت های زیادی در مبانی فکری ، گرایش ها و سلایق با هم داریم و در اینجا  فرصت را مغتنم شمرده و برای ایشان از خداوند منان آرزوی خدمتگزاری بیشتر مسئلت نموده و توفیق عمل به وعده های انتخاباتی اش را خواستارم. 

اما آیا این پایان ماجرا است! و اگر نیست که به اعتقاد بنده نیست چه باید کرد،شکی نیست که مجلس در نظام جمهوری اسلامی ایران از جایگاه والایی بر خور دار است اما آیا اگر انتظار توسعه و پیشرفت منطقه ای را بدون آنکه برنامه و استراتژی معینی بری یک افق چند ساله داشته باشیم صرفا به نماینده آن منطقه که خود گم شده ای در این حلقه مفقوده باشد ، معطوف نماییم آیا تکلیف از مردم و بقیه دستگاه های مسئول ساقط می گردد! 

اگر انتظار داریم شهر و منطقه ای آباد و پیشرفته داشته باشیم باید همه افراد جامعه از هر قشر و گروهی در این راستا قدم بردارند و اگر قانون برنامه توسعه و سند چشم‌انداز جمهوری اسلامی ایران مورد وفاق ما هست که هست باید بستر ، انگیزه و وفاق همگانی را درسطح منطقه ای به عنوان جزئی از کل در راستای تحقق این اهداف ایجاد نماییم.

مادامی که توسعه برنامه محوری را در ابعاد اقتصادی ، اجتماعی ، فرهنگی و سیاسی در سر لوحه کار خود قرار ندهیم و جایگاه خود را در مسیر توسعه ملی تعریف و بازشناسی نکنیم معیارهای واقعی رشد و تعالی منطقه برای ما قابل درک نخواهد بود و اغلب تصمیماتمان تابعی از احساسات خواهد بود.

هر چه قدر میزان اطلاعات و آگاهی ما نسبت به امکانات ،توانمندی های منطقه عمیق تر و از شرح وظایف و میزان تاثیر گذاری هریک ازنهاد ها و سازمان های مسئول مانند مجلس در سرنوشتمان بیشتر باشد به یقین تصمیماتمان در مقاطع حساس برای واگذاری اموری مانند وکالت مردم در مجلس شورای اسلامی به افراد ، صرفنظر از سایر فاکتور های تصمیم گیری بر مبنای برنامه محوری آنها پیش می رود .

از اینرو زمانی موفق به ارزیابی واقعی منتخبین خود خواهیم شد که عملکرد آنها را در راستای وظایف اصلی شان و به دور از التهابات اجتماعی و فضاهای احساسی بسنجیم ،واقعیت ها را ببینیم، از تهمت ،افترا ،سطحی نگری و خیال پردازی بپرهیزیم ،همانطوریکه بنده نابغه دهر نبودم به یقین نماینده فعلی نیز نیست ، سئوال ، باز خواست ،ارزیابی و نظارت و نمره دادن حق طبیعی مردم است،  از این حق خود به درستی استفاده کنیم.

   
  

نظرات کاربران: 45 نظر (فعال: 45 ، در صف انتشار: 0، غیر قابل انتشار: 0)
مرتب سازی بر حسب ( قدیمیترین | جدیدترین | بیشترین امتیاز | کمترین امتیاز | بیشترین پاسخ | کمترین پاسخ)
ناشناس
| 1389/1/29 - 15:59 |     0     0     |
اما چه کسی قرار است این اطلاعات و آگاهی ها را در اختیار ما بگذارد؟آن هم در مملکتی که دانستن و ندانستن این اطلاعات نفعی به حالمان ندارد.

ت-ق
| 1389/1/29 - 16:23 |     0     0     |
سلام
امیدوارم چشم و گوشمان را باز کنیم و از اتفاقاتی که در پیرامونمان می افتد درسهای خوب بگیریم /با تشکر

یک دوست
| 1389/1/29 - 18:45 |     0     0     |

جناب آقای مهندس سلام
آنچه از دل برآید بردل نشیند احسنت برشما و به امید موفقیتتان

آذری
| 1389/1/30 - 08:46 |     0     0     |

جناب اقای مهندس سلام
تمامی تهمتهایی از این قبیل که بیشتر به طر ف شما برنامه ریزی شده بود شاید ده درصدش را بیان کرده ای وتمامی اهالی شهرستان روزانه این مطالب را از طریق مدارس به خانه هایشان از معلمانشان به یادگار می بردند و با نگرشی به عقاید و خصوصیات اخلاقی و مذهبی بعضی ها شاید کارگردانی چنین تهمتهایی زیاد بعید به نظر نمی رسید اما در این میان تعدادی از ... عزیزی که مسئولیت تربیت فرزندان مارا بر عهده دارند و حتی بعضی هم بعد از سی سال تجربه اکنون در یکی از پاساژهای شهرستان مشغول هستند چرا این کار را میکردند؟
و مهمتر از همه این مسائل اگر از سوی گروهی که هیچ نقاط مشترکی باهم نداشتید مطرح میشد مشکل نبود اما در وهله اول از سوی کسانی در جلسات سخنرانی گفته میشد که به اعتقاد ما زمانی جسم و روحش را به خاطر حفظ حریم حلال و حرام و نوامیس مردم در طبق اخلاص نهاده بود ، اما چرا عدم توجه به غیبت پشت سر مسلمان دیگر( که به تعبیر قران از خوردن گوشت برادر خود هم سخت تر و بدتر است ) از همین افراد مذهبی برایمان جای سئوال دارد ، یا نمازهایی که می خوانیم مشکل دارند (با حضور قلب نیست) و یا احتمالاً در سوابقی که داشتیم ریایی در کار بوده است و باید توبه کر د ، اما نه توبه ای که به قول شاعر:
سجده برلب ، سبحه برکف ، دل پراز شوق گناه
معصیت را خنده می آید  ز استغفار  مایک فرهنگی
| 1389/1/30 - 20:19 |     1     0     |

سلام  یاد این شعر نظامی گنجوی افتادم که چگونه نادانی و خطای دوست را به تصویر کشیده است جناب آقای دینی من کاری ندارم به اینکه شما در عملکرد تان موفق بودید یانه به هر حال شما وارد یک رقابت انتخاباتی شده بودید وهمه به نوعی در پی انداختن شما به چاه بودند و برخی از رقبا مستقیم نمی توانستند باشما حریف بشوند واین کاررا باید با زبان دوستان ویا به اصطلاح همفکران شما می کردند که کردند وفکر میکنم خودتان بهتر منظور من را متوجه مشوید واما شعر:

 کودکی از جمله آزادگان- رفت برون با دو سه همزادگان
پایش ازان پویه درآمد ز دست- مهر دل و مهره پشتش شکست ...
آنکه ورا دوسترین بود گفت - در بن چاهیش بباید نهفت
تا نشود راز چو روز آشکار - تا نشویم از پدرش شرمسار
عاقبت اندیش‌ترین کودکی -دشمن او بود در ایشان یکی
گفت همانا که در این همرهان - صورت این حال نماند نهان
چونکه مرا زین همه دشمن نهند - تهمت این واقعه بر من نهند
زی پدرش رفت وخبردار کرد - تا پدرش چاره آن کار کرد...............رسول
| 1389/1/31 - 07:59 |     0     0     |
باسلام و تشکر
متاسفانه ما هیچ راهکاری در ارتباط با توسعه آینده منطقه نداریم مثلا نمی دانیم در توسعه شهری در چهار سال آینده به کجا خواهیم رسید یا در صنعت چه برنامه هایی را پیش ببریم ویا در...

آنچه آفت جان ارسباران شده چشم تنگی ،عدم تحمل یکدیگر ،بدگویی وتهمت وکنار زدن افراد موفق و کسانی که ذره ای لا اقل احساس مسئولیت میکنند و حلال وحرام سرشان می شود ورها نمودن افراد سست وبی مسئولیت به حال خودشان و...

نمونه اش همین ...شهر که امسال هم سا ل ا نتخاباتشان است چقدر با هم سر سازگاری دارند مثلا این حضرات با همه اختلاف سلیقه هایشان در مورد مصالح شهر باید باهم متحد باشند آیا واقعا این طور هست اصلا کسی می تواند دو خط بنویسد که مصالح عمومی ما چه چیزهایی است به هر حال امیدواریم وبا این اعتقاد که کلید حل این معما ها در درجه اول مردم هستند ،باید در جهت آبادانی این منطقه ... تلاش کنیم

اهرلی
| 1389/1/31 - 19:38 |     0     0     |
باسلام جناب دینی حالا که سایتتان با ذوق عزیزان شعر باران شده من هم خطاب به کسانی که بی جهت از شما عیب جویی می کردند چند بیت از وحشی بافقی می نویسم
عیب کنی مرد هنر کیش را     تا بنمایی هنر خویش را
زین هنر آنکس که بود هوشمند     بی‌هنریهای تو داند که چند
آنکه تو عیب هنرش میکنی        در همه جا نامورش میکنی 
گر ز هنر نیست غرض نام و بس    به ز تو شهرت که دهد نام کس

قره داغلی
| 1389/1/31 - 23:11 |     0     0     |
سلام

اللریز آغریماسین چوخ گوزل سوزلریز واریدی ساغولین .

خواجه حا....
| 1389/1/31 - 23:21 |     0     0     |
به به شمع و گل و پروانه عاشق همه جمعند.
خبر می دادین ما هم می اومدیم و در نکوهش اجتماع برای غیبت و تهمت شعری میگفتیم.

ناشناس
| 1389/2/1 - 07:08 |     0     0     |
با سلام
به نظر من در میان افراد ی که کاندیدا میشوند باید بر برنامه ها و میزان درک آنها از شرایط کشور تأکید شود مهم آن است که کسی که به مجلس می رود، اقتضائات جامعه ایران را بشناسد، تخصص، تعهد و تجربه کافی داشته باشد و به کیفیت عملکردها و کارامدی برنامه ها اهمیت کافی بدهد. نباید فریب الفاظ را خورد !! کسانی که بدون برنامه وعدم شناخت کافی به مجلس وارد میشوند بدون تعارف وخواهشا کسی بدش نیاید، بعد از ورود نمی دانند که چه باید بکنند. لذا این بی برنامگی تأثیرات خویش را بر جامعه می گذارد

ناشناس
| 1389/2/1 - 07:39 |     0     0     |
با سلام و عرض ادب
جناب آقای مهندس دینی، متاسفانه همانطور که همه می دانیم جو انتخاباتی بر شهر ما و شهرهای اطرافمان طوری است که هر کس بتواند دروغ پردازی و حقه بازی بیشتری بنماید در ظاهر برنده انتخابات می شود. تنها در انتخابات دور هفتم مردم برای اولین بار به یک مدیر ، فقط به خاطر عملکرد درخشان و لیاقتش رای دادند و صد البته نتیجه اش را نیز دیدند خصوصا الان که تب و شور انتخاباتی فروکش کرده و حتی آنهایی که خود در گردونه انتخابات شهرمان نقش اول را بازی می کردند نیز تفاوت شعار ، فحش ، افترا و سخن را با عمل مشاهده می نمایند.
البته اگر بی طرفانه نظر بدهیم در قضایایی که اشاره کردید خودتان بی تقصیرید و اما اطرافیانتان و اعضای ستاد انتخاباتی و تبلیغاتی و طرفداران مردمیتان کم کاری کرده اند وگرنه چند شایعه نمی بایست آن عملکرد درخشان و شخصیت باصداقت را تحت الشعاع قرار می داد.
از همه اینها که بگذریم در حال حاضر مردم با مقایسه عملکرد دوره هفتم با دوره های قبل و دوره فعلی همه چیز برایشان روشن شده است.
همیشه حق بر باطل پیروز است البته شاید کمی زمان ببرد
به امید موفقیت و پیروزی

دانشگاهی
| 1389/2/1 - 08:56 |     0     0     |
ضمن تشکر از مدیریت محترم سایت با چنین تنوعی در موضوعات مختلف، حالا که مسیر نظرات به سمت اشعار جذاب کشیده شده اشعاری از سعید بیابانکی به عشق و همت والای شما تقدیم میگردد.
چگونه وصف کنند عارفان کمالت را   چگونه شرح دهند عاشقان جمالت را
برای درک تو عمری است شاعران شهیر  خریده اند به جان آتش ملالت را
برای آنکه دقیق و درست وصف شود   سپرده اند به حافظ خیال خالت را
میان این همه شاعر ولی هنوز کسی    نداده روشن و رک پاسخ سئوالت ر
به ناگزیرو به ناچار عاشقان دچار     گرفته اند زدیوان خواجه فالت را
برآستان تو مشکل توان رسید آمد   که کس هوس نکند قله محالت را

ناشناس
| 1389/2/1 - 09:46 |     0     0     |
1.من اگر خوبم اگر بد تو برو خود را باش
که گناه دگران بر تو نخواهند نوشت
2.این گوی و این میدان .شما و هر کسی که توان و لیاقتی در خود می بیند می تواند وارد عرصه شود.اما جناب مهندس یک توضیح هم بدهم که همه کسانی که در این دنیای مجازی حضور دارند نسبتا آگاهند از سایرین،پس اگر ملاکتان برای انتخاب برای وارد شدن به رقابت تنها نظرات این جمع محدود است کمی بیشتر تامل نمایید،چون در شهر خبری نیست! و اکثرا همان مردم ... و همچون دوره های قبل هر کاندیدایی که بیشتر دست به .....بزند!رای خواهد آورد.
موفق باشید

یک اهری
| 1389/2/1 - 13:31 |     0     0     |
سلام حرفهایتان را خواندم این سخنان همه هاکی از آن است که شما همچنان نگران مسایل و مشکلات اهر هستید و دلتان نمیخواهد جوی که در انتخابات قبل رقم خورد و بر اثرآن فریب مردم اتفاق افتاد بار دیگر در هیچ انتخابات دیگری تکرار شود ممنون که به فکر آگاه ساختن ملت و مردمتان هستید خسته نباشید تلاشتان در هر سمتی که قرار میگیرید ستودنیست

همشهری آگاه
| 1389/2/1 - 13:41 |     0     0     |
در نظرات یکی از عزیزان خواندم میگفتند همه کسانی که در این دنیای مجازی حضور دارند نسبتا آگاهند و بقیه ی مردم هنوز هیچ گونه آگاهی از شرایط حاکم بر انتخابات ندارند مگر نه اینکه آگاهان باید افراد دیگر را نیز آگاه کنند یک قدم آقای دینی برداشته یک قدم هم ما برداریم تا نا آگاهی ها و به موجب آن فریب خوردن ها ریشه کن شود چرا که اولین ضربه ی نا آگاهی اطرافیانمان گریبان ما آگاهان را میگیرد

صبا
| | 1389/2/1 - 14:38 |     0     0     |
سلام .خسته نباشید همه مردم می دانند شما چه نماینده دلسوزی بودید .من به عینه تلاش هایی که برای ابادانی این منطقه کرده اید را دیده ام.با تشکر فراوان

همشهری
| 1389/2/2 - 10:09 |     0     0     |
باسلام ، متن اصلی ونظرات کاربران را مطالعه کردم اما نمیدانم چرا بعضیها از گفتن و روشن شدن بعضی از مسائل که در گذشته در شهر اتفاق افتاده ترس دارند و هی خودشان را به اب و آتش می زنند که گفته نشوند و راست گفته اند که گذر زمان وگذشت تاریخ خیلی از مسائل مبهم را روشن می کند.
پس بیایید از حقیقتها نترسیم و دلالان انتخاباتی را که کم و بیش از قدیم شناخته شده اند از خود دورکنیم که به خاطر منافع خود (که بعدها معلوم می شود) و به خاطر قیافه حق به جانبی که به خود می گیرند نقش حرفه ای را در گمراه کردن جو حاکم برجامعه ایفاء می کنند و بعضاً دیده شده که به عنوان رییس ستاد هم ظاهر میشوند، ودر اینجاست که با ورود این دلالان و کلاغان انتخاباتی بلبل نغمه خوان نیز باید بساط خویش را در جای دیگر بگستراند وچه زیبا گفته است شاعر:
در آن گلشن که دارد جای طاووس هر زاغی
روا باشد که بی بال و پر گردد سر بلبل
و جناب آقای مهندس جایگاهی که الان جنابعالی دارید ......... . موفق و سربلند باشید

ب-پ
| 1389/2/3 - 14:06 |     0     0     |
از دکتر شهید چمران پرسیدند که تعهد بهتر است یا تخصص ؟جواب حکبمانه ای دادند ،فرمودند:میگویند تعهد بهتر است ولی من میگویم هرکس تخصص نداشته باشد وپست و مقامی رابپذیرد بی تقواست.
حالا کسانی که بی تخصص و فقط از روی گمراهی و وعده های دروغ و با هزاران جور نیرنگ به مسند می رسند و فقط به فکر حامیان خودشان هستند و ......را بهترین مکان خدمت به دوستان خود انتخاب کرده اند نام این افراد را چه می توان نهاد؟ اقای مهندس دینی هر چقدر زمان می گذرد محبوبیت شما افزوده می شود موفق و مستدام باشید

ناشناس
| 1389/2/8 - 12:56 |     0     0     |
مهندس جان
در شهری که اگر خدمت کنی محکوم میشی چطوری میتوان از انصاف حرف زد؟ یک عده نمک خوردند و نمکدان شکستند. بعد از شما نیر فقط یک مدیر برای اهر کار میکرد و میکند ولی از بس یک عده خدا و پیامبر را فراموش کردند که امانش نمی دهند!!!!! هر روز عملکرد دانشگاه ... را زیر سوال میبرند؟ آیا انصاف است؟ همین ها که مته لای خشخاش میگذارند برای اهر چیکار کردند؟ ایراد......گرفتن آسان است ولی عمل کردن سخت است. زمان همه چیز را نشان میدهد. در مورد دینی نیز هر روز حقایق بیشتر آشکار میشود ولی چه کسی یا کسانی پاسخگوی عقب ماندگی مردم و منطقه است؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

همشهری
| 1389/2/8 - 19:15 |     0     0     |
سلام مشکل ما اینست که ما نمی توانیم ویا نمی خواهیم واقعیت های جامعه مان که جناب عالی گوشه هایی از آن را مطرح نموده اید بدون آنکه حق ویژه ای به خود قایل شوید؛بپذیریم
وقتی با برخی از افراد که موافق جناب عالی نبودند صحبت می کنم  با اینکه از دادن رای به... و.... ناراضی اند اما هنوزهم نمی خواهند به عمق قضیه پی ببرند و واقعیت ها را بپذیرند وسعی دارند با توجیح وبهانه تراشی وبعضا به خاطر لج بازی وبدون آنکه معیار مشخصی داشته باشند؛ دنبال اسطوره سازی وقهرمان پروری درمورد افراد دیگری باشند که تا دیروز به هیچ عنوان قبولش نداشتند وبا چشم وگوش بسته نماینده فعلی راتخریب می کنند معلوم نیست به قول آن مثل قسم حضرت عباس را قبول کنیم یا دم خروس را!!!

علی رضا-ن
| 1389/2/9 - 19:05 |     0     0     |
سلام

جناب آقای مهندس شما در حوزه اجرایی مدیر موفقی بودید والبته الان هم هستیدخیلی ها با توجه به فعالیت خوبتان در گازرسانی اهر انتظار داشتند بعد از اینکه به مجلس راه یافتید در دیگر حوزه هانیز کار شود مثلا کارخانجات مادر احداث شود و....ولی غافل ازاینکه نماینده یک شخص اجرایی نیست وفقط میتواند هماهنگ کننده بین مسئولین ومردم و....باشد وشما علاوه براینکه به نظر بنده برخلاف نظر برخی با سن جوان وتجربه اولتان حرکت معقولی در مجلس داشتید، البته این یک ادعا نیست با مراجعه به آرشیو سوابق واقدامات دوره های قبل وبه ویژه این دوره میتوان قضاوت کرد ، درحوزه زیر بنایی وامور اجرایی منطقه نیز با توجه به پیگیری و تعامل وارتباط خوب شما با مسئولین استان ودولت اقدامات وکارهای خوبی شروع شد. کاش فرصت بیشتری به شما داده می شدبا تجاربی که کسب نموده بودید قطعا این دوره  می توانستید عملکرد بهتری داشته باشید.

ناشناس
| 1389/2/12 - 21:59 |     0     0     |
جناب آقای دینی

از مطالب جالب و متنوع و قلم بسیار رسای شما در بیان مطالب تشکر می شود. از خداوند متعال برای شما عزیز اهری آرزوی توفیق و موفقیت دارم

هر جا هستید خدا به همراهتان.

دلسوزان ارسباران
| 1389/2/14 - 13:22 |     0     0     |
با عرض سلام و دعای خیر
جناب آقای دینی من به عنوان یک شهروند دلسوز اهری مقیم خارج از اهر تمامی مطالب شما رابا دقت فراوان مورد مطالعه قرار داده و با عنایت به اندک اطلاعاتی هم که از زمان انتخابات اهر دارم، از واقعیت های چند سال اخیر کم و بیش مطلع هستم واقعیت این است که مشکل اصلی ریشه در درخت خویش دارد نه  دیگران، متاسفانه همیشه تصمیم هایمان بر اساس احساسات است نه بر مبنای واقعیت و این امر به ضعف فرهنگی این .... بر می گردد که خواسته یا ناخواسته تصمیم عجولانه می گیرند تصمیم هایشان بر اساس شایعات دروغین است نه تصمیمی که بر اساس حساب و کتاب باشد. به نظر من اولین پروسه توسعه ارسباران توسعه فرهنگی است تا توسعه اقتصادی.
با توسعه فرهنگی می توان مدیر شایسته ترانتخاب کرد که به خاطر چهار سال کرسی مجلس دین و ایمانشان را زیر پا نگذارند چرا که همیشه مقام معظم رهبری نصیحت فرمودند که نامزدها همدیگر را تخریب نکنند.
ای کاش مدیران سالهای قبل که حالا بازنشسته شده اند عرصه را به جوانان واگذار کنند و این واقعیت را قبول کنند که دیگر بازنسته شدند نه اینکه پس از بازنشستگی از یک اداره به سایر ادارات ویا مجلس بازگردند و بعد از چهار سال مجلس همه چیز تمام شود ( الا حقوق و مزایای خودشان) ولی اشخاص جوان هنوز بازنشسته نشده اند و حکایت هچنان باقی است.

مراد
| 1389/2/15 - 18:38 |     0     0     |
دوستان در ارتباط با اقای مهندس مطالبی بیان نموده اند تشکر، ولی خواهشا 1نمونه از عملکرد ایشان در دوره 4ساله که به عنوان ویترین عملکرد ایشان باشد اعلام وبه مردم اعلام گردد ولیکن هرچه بود از ... .... ارزنده تر بودند به حق ...فعلی از لپ لپ به شانس اهری ها درامده

ایرانی
| 1389/2/16 - 09:07 |     0     0     |

صرف نظر ازسایر فعالیتهای انجام شده در مجلس باتوجه به اینکه مبنای پیشرفت و توسعه هر شهری کیفیت نقاط اتصال ان با شهرهای دیگر بوده وبه دنبال آن گسترش کارخانجات و صنایع مادر ، از اقدامات چهار ساله مهندس دینی همین قدر بس که پیگیری و تامین اعتبار اتوبان اهر و تبریز و همچنین مطالعات اتصال جاده اهر به ورزقان و خاروانا به مسیر جلفا و سیه رود به صورت جاده اصلی و تاسیس شهرک صنعتی اهر و هماهنگی وحمایت از خیرین و اهریهای مقیم تهران و دیگر شهرهای صنعتی جهت سرمایه گذاری در قره داغ ( به نظرم به صورت امور خیریه در امده بود که ناقص ماند)و همچنین ارتقای سطح علمی دانشگاه آزاد و اوردن رشته های مختلف در سطح فوق لیسانس و تاسیس آموزشکده کشاورزی دانشگاه تبریز در اهر اندکی از عملکرد ایشان در اهر بوده است و فکر میکنم اگر دوستان لطف کنند راجع به سایت آقای دینی در شهر اطلاع رسانی کنند و مردم باخبر شوند بهتر از عملکردهای اقای دینی و سایر نمایندگان خواهند گفت.دوست
| 1389/2/16 - 22:13 |     0     0     |

ضمن سلام وخسته نباشید بایستی باستحضار برسانم کسانی که قد برافراشته ومی گفتند به ولی اله دینی رای می دهیم تا ... ... ران همه کاره ... شود وبه اورای می دهیم تا فلانی خدای اهریمن شود ویا به اورای می دهیم تا عمال فلانی با دادن ... به پوستر چسبانها تاصبح عکس دینی را به دیوارها بچسبانند وکم نیاورد و.... وآیاالان وضع ... اهر چگونه است فکرمی کنم که کمی مانده تارئیس ... اهربخاطر استخدام عمال فلانی از فشار وارده فراری شود آیا اینها همان کسانی نیستند که ایرانسل رابه نام شما چاپ کردندوکم نیاوردند وخداکریم است وبرای اهریها نیز فکری خواهد کرد که ارحم الراحمین است خداوند حفظت کند وتورا برای ما نگهدارد .از دوستاران مهندس
| 1389/2/18 - 09:54 |     0     0     |

ضمن تشکر از مدیریت محترم سایت و کاربران محترم به عنوان یکی ازعلاقمندان و طرفداران اقای دینی ،شما دوست بزرگوار که به مواردی همچون پخش ایرانسل به نام دفتر آقای دینی اشاره فرمودید باید بگویم
دهها شایعه دیگر غیر ازاین راایشان میدانستند از کجاها آب میخورد (مثل قضیه ماهی گرفتن از آب گل آلود) و تنها مزیت اخلاقی که در این میان از اقای دینی نسبت به دیگر کاندیداها بدستم امد این بود که تهمت را با تهمت و غیبت جواب نمیداد و به خدا واگذار میکرد وبا اعتقاد و اعتماد به نفسی که باخود داشت با ارامش و شرح صدر به برنامه های بعدی خود می اندیشید و نتیجه اش الان است که می بینیم به عنوان مثال به هنگام دوره دوم اتخابات اقایان ... و ... از مهندس نسبت به انتخاب ماها به یکی از اینها سئوال کردم مثل یک ادم معمولی که هیچ ضرری در این قضیه ندیده گفتند من در این قضیه بیطرفم و خودم یک رای دارم و و انهم معلوم نیست و امروز معلوم میشود که مهندس امروز راهم میدیدند و می دانستند این شایات مقطعی و باگذشت زمان طراحان ان در بین مردم شرمنده خواهند شد و به نظر حقیر الان مهندس دینی آوازه و افتخار آذربایجان شناخته میشوند و شهرستان که جای خود را دارد و با این حساب میتوان گفت بزرگترین علت اینهمه شایعات و تهمتها ی مومنی نسبت به دیگر مومن یا مومنان بحث حسادت است و به قول یکی از بزرگان : بزرگترین دشمن رفاقت حسادت است ، که جز بااتکا به ایمان ودر صورت اشتباه تو به میسر نمی شود.نا امید
| 1389/2/18 - 12:28 |     0     0     |
سلام
ازاینکه افراد کمتری به این قبیل اطلاعات و یا سایر مطالب ارائه شده در این خصوص دسترسی دارند جای تاسف است در منطقه ما چند نفر با اهداف خاص شایعه را می سازند و بقیه نیز بدون توجه به صحت وسقمش آن را پخش می کنند وروی تصمیمات جمعی اثر میگذارند آقای دینی فکر می کنم تلاش های جناب عالی همانطوری که در مجلس راه به جایی نبرد در عرصه جدید اطلاع رسانی وخبر رسانی نیز راه به جایی نخواهدبرد

ناشناس
| 1389/2/20 - 08:08 |     0     0     |
بشر در طول تاریخ همواره دستاورد و اشتباه را با هم تجربه کرده است یعنی اشتباه موجبات ایجاد دستاوردهایی شده که شاید با صدها آزمایش بدست نمی آمد می دانید چرا؟
چون وقتی ملتی یک اشتباه تاریخی می کنند باید برای مدتی طولانی تاوان پس بدهند و این امر باعث می شود اشتباه ملموستر بشود .ذات خود اشتباه در بسیاری از موارد گریز ناپذیر است چون شما وقتی بر سر دو راهی انتخاب با احتمال 50% به 50% هستید احتمال اشتباهتان بسیار بالاست و لی فاجعه وقتی اتفاق می افتد که با وجود تجربه کردن تاوان سنگین یک اشتباه ،دو باره بر سر همان دو راهی همان اشتباه را تکرار بکنی که این کار همان مصداق جهل مرکب است .
ملتها در طول تاریخ به چندین گروه عمده تقسیم می شوند .
گروهی که جلو داران کارآمد و مدبری داشته اند که یا اشتباه کمتری کرده اند ویا از اشتباهات درس عبرت گرفته اند و ملتهایی هستند بسیار متمدن و مرفه.
گروهی که اشتباه کردند ودرس عبرت نگرفتند و با تکرار اشتباهات خود وضعیت بد تری پیدا کردند واینها گروه های هستند که عقلای نا کار آمدی دارند.
گروهی که اشتباه کردند ولی عقلای قومشان با هزاران ترفند اشتباهات خودشان را با عوام فریبی به حماسه تبدیل کرده اند و با سوء استفاده از نا آگاهی مردم به دنبال منافع شخصی خود هستند که این گروه به گفته امام(ره) باید خدا بیدارشان کند.
حالاهمشهری عزیز به نظر شما ما جزو کدام گروهیم؟
آیا یک ارسبارانی اصیل دوست دارد با عواطف پاک وغیرت و وطن دوستی و اعتماد او بازی بشود؟
آیا ما بایستی همیشه بجای قرار گرفتن در بزرگراه پیشرفت ،آواره کوچه های چه کنم چه کنم باشیم؟
مهندس جان بنده با شناختی که از حضرت عالی دارم بی تعارف عرض می نمایم اگر به فکر کناره گیری از انتخابات هستید بدانید که ظلم بزرگی در حق مردم جفا کشیده اهر خواهید کرد . چرا که تکمیل نکردن 4 سال کار زیر بنایی قبلی لطمات جبران ناپذیری به پیکر نیمه جان اهر خواهد زد (الاحسان بالاتمام)
مردیم ز بس بر سر این گور نشستیم__ برخیز گمانم که قیامت شده باشد وسلام (یک اهری )

ناشناس
| 1389/2/22 - 21:01 |     0     0     |
سلام به عنوان یک همنوع با خواندن این مطلب بسیار متاسف شدم که چرا باید به خاطر رسیدن به خواسته های دل اخلاق را زیر پاله کنیم

اهری
| 1389/2/23 - 21:43 |     0     0     |
جناب مهندس شما کاشتید ودیگران خوردند آیا دیگران خواهند کاشت تاآیندگان بخورند ..................

ناصر
| 1389/3/1 - 16:28 |     0     0     |
با سلام. سرور گرانقدر جناب مهندس دینی اگر حقیر بخواهم نظر خود را در مورد انتخابات اخیر بگویم به ذکر این نکته اکتفا میکنم.انتخابات اهر پرده برداری از ماهیت درونی برخی افراد خوش ظاهر و بد باطن بود. آنان که خود را مدافعان شرف و ناموس میخواندند در روز انتخابات ... را 5هزار و...را 10 هزار تومان خریدند.و با زدن اتهامها و انواع کذبیات سعی در فریب افکار عمومی نمودند که خداوند متعال با برملا کردن هویت اصلی آنان فرق میان خادم ملت با خائن رای ملت را به خوبی هویدا نمود. باشد که موفقیت روز افزون حضرت عالی را در تمتم مراحل زندگی شاهد باشیم.

ناشناس
| 1389/3/8 - 10:34 |     0     0     |

جناب آقای ناصر عزیز مطلب مهمی را بیان فرمودید ، اما خدمتتان عرض کنم شخصیتهایی درحد ... با هوش و استعداد فنی و مدیریتی به جرات میتوان گفت که در استان به عددانگشتان دست نمی رسند اما من و شما و امثال ماها با وجود اشرافیت بر موضوع و تخریب این شخصیتها توسط دو جریان ... زمان و... نهروان ساکت می نشینبیم و اطلاع رسانی نمی کنیم و اجازه می دهیم این پتانسیلهای منفی رشد کنند ( که فقط می خواستند ...شوند و شعار کارخانه کارخانه می دادند که فقط اسمش را شنیده بودند و الان هم معلوم است) و کارهای زیر بنایی که .... ... در اهر انجام داده ...فعلی زرنگ باشد و کارهایی مثل اتوبان و شهرک صنعتی که نمونه همان کارهست به سرانجامی برسند کار بزرگی شده است.به امید روزی که بهترینها با دیدن وضعیت غیر مطلوب جو انتخاباتی از خدمت رسانی بی ریا به مردم عقب نشینی ننمایند .از فرهنگیانایرانی
| 1389/3/9 - 06:55 |     0     0     |

باسلام خدمت سروران گرامی مطالب خوبی راجع به انتخابات بیان شده من هم به نوبه خودم یکی از عنوانهایی که اشخاص در انتخابات با خط درشت بغل اسمشان می نویسند عنوان استادی دانشگاه است امروزه مد شده هرکس یه فوق لیسانسی از یکی از دانشگاههای آزاد یا معادل آن از طریق سهمیه یا به بعضی ها افتخاری در رشته هایی همچون آموزش ابتدایی یا معارف میدهند تلاش میکنه حداقل دو واحد درس در دانشگاههای تازه تاسیس که به صورت چند پایه ای اداره میشود برداره یا به عنوان سرپرست به آنجا معرفی بشه ،و واقعاً کسانی که دانشگاه گذرانده اند می دانند که در دانشگاهها ی بزرگی همچون تبریز یا دانشگاه آزاد تبریز با 50000 نفر دانشجو در هردانشکده شایدیکصد نفر تدریس کنند اما استاد دانشگاه در هر دانشکده شاید دو یا سه نفر بیشتر نیستند بلکه در عنوانهایی همچون استادیار و...یا در مراتب پایینتربه عنوان مربی تدریس میکنند ، به نظر دوستان استفاده از این عناوین به جعل در انتخابات جهت جلب اذهان عمومی علاوه بر کم لطفی به همشهریان محترم ، توهین به دانشگاه و اساتید دانشگاه نیست .
به عبارت دیگر استاد سید محمد تقی علوی به عنوان رئیس دانشگاه تبریز با تالیفات گوناگون ازجمله ترجمه و توضیح اصول الاستنباط علامه علینقی حیدری که در دانشکده های حقوق سطح کشور تدریس میشود ، قابل مقایسه با سرپرست دانشگاهی که با شصت نفر دانشجو ، اسمش را بگذاریم رئیس دانشگاه ( حتی قادر به نوشتن یک مقاله نیست تا چه رسد تالیفاتناشناس
| 1389/3/9 - 11:17 |     0     0     |

جناب آقای مهندس دینی ، مطالب جنابعالی را در ارتباط با انتخابات مطالعه کردیم ، به نظر میرسد از زحماتی که در گذشته نسبت به توان خود چه در دوره اجرایی و چه در دوره نمایندگی در خدمت رسانی به خلق خدا انجام داده ای راضی هستی و عذاب وجدان نداری ، اما باذکر مثالی منظورم را می رسانم .دکتر محمود نوالی از اساتید برجسته دانشگاه تبریز که کتابهای فلسفی وروانشناسی زیادی به زبانهای فارسی و فرانسوی تالیف و تصنیف کرده می فرماید:گذشته انسان به منزله فیلمهایی همیشه در جلو آدم است و اگر کارهای نیک و خوب هر روز یک مورد انجام میدهیم ، سالی می شود 365 مورد ، و انسان همیشه با نگرشی به هر کدام ازاین خصلتهایی که انجام داده بر شادی و جوانیش افزودهمی شود ، اما بر عکسش ادم را پیر و جلو خلق الله خجل و هی به تفره میرود که حقایق گفته نشود.
اما جناب اقای مهندس دینی با این خدمات درخشانی که شما درگذشته انجام داده و الان هم ادامه میدهید میتوان گفت شاد باشید و جوان و الطاف الهی همیشه با خادمان صالح است.
التماس دعاناشناس
| 1389/3/9 - 11:43 |     0     0     |
حضرت علی (ع) میفرماید:
خردمند به کار خویش تکیه می کند و نادان به آرزوی خویش

یک بسیجی
| 1389/3/9 - 12:27 |     0     0     |

سلایق سیاسی و عقیدتی و دینی آقای دینی برهمگان بخصوص بر دولتمردان و سیاستمردان محرز و مشخص بوده وهست و به خاطر همان خصوصیات دین مداری وتخصص ایشان در امور اجرایی به عنوان نماینده مردم شهید پرور و بخصوص حامی قشر آسیب پذیر و محروم جامعه به مجلس راه یافته بودند ، حالا در این میان کسی با سوابق انقلابی به خاطر رسیدن به  این پست مثل آلوچه به هر نحوی شده ، فاصله ای بین مردم حزب اللهی و خانواده های معظم شهدا و ایثارگران با ایشان ایجاد کند ، در پیشگاه خداوند مسئول استناشناس
| 1389/3/9 - 14:09 |     0     0     |
با سلام سایت خوبی است ، با خدا باش که خور شید همیشه پشت ابر نمی ماند

از همشهریان اهری
| 1389/3/9 - 14:20 |     0     0     |

قره داغ مهد مادرانی است که شخصیتهای بزرگی را در طول تاریخ تحویل ایران اسلامی داده است ، جادارد از شخصیت جوانی مثل مهندس فیضی در زمینه مخابرات یاد کنیم که با عملکرد اجرایی درخشان در استان آذر بایجانشرقی به سبب توانایی وتخصص به مدیر عامل شرکت مخابرات ایران انتخاب شده و یقیناًحضرتعالی نیز به نوعی نزدیک به مسئولیت کشوری در زمینه صنعت گاز هستید ، با توانایی که این مردم از شما سراغ دارند لیاقت پستهای بالاتر را هم دارا هستید .علی همراهتانناشناس
| 1389/3/10 - 16:51 |     0     0     |

سلام بر جنابعالی و کلیه تلاشگران عرصه خدمت صحبتهای آقای مهندس بسیار شیوا و در دل بسیاری از شیفتگاه خدمت به زادگاه ومرز و بوم خود است .مطمئنا دخول در کارهای سیاسی هر چند با دیدگاههای مثبت و با هدف خدمت باشد اما نیاز به یک ژرف اندیشی در حول و حوش مسائل اجتماعی و غیر اجتماعی و.......دارد . هموطنان عزیز در همه سطوح اجتماعی وجود دارند و مطمئنا بواسطه عوامل متاثر کننده زیادو احتمالا تحت تاثیر افراد با نیتهای متفاوت قرار گیرند و خیلی زود برخی خدمات شایسته افراد را بفراموشی سپارند . همشهریهای اهری در طول تاریخ آذربایجان منشاء ازادگی و آزاده طلبی بوده اند اما بواسطه برخی جریانات به بیراهه رفته اند . من بعنوان یک هموطن غیر اهری با شناختی که از جنابعالی و فعالیتهایتان در شرکت ملی گاز و در دوران نمایندگیتان دارم یقین دارم راهی را که با حضور تان بعنوان نماینده ای جوان و تحصیل کرده در عرصه و مسئولیت خطیر نمایندگی ایجاد نمودید . میتواند ادامه داشته وبا شروع ایجاد بسترهای مناسب زمینه ساز پیشرفت و آبادانی منطقه ارسباران با تفکر عمیق و بازنگری همه اهریها بر مسائل و علل توقف روند پیشرفتهای شهر و منطقه ارسباران باشد .
شما از ذخایر این منطقه هستید وانشاءا... همواره موفق و موید باشیدرسول
| 1389/5/24 - 21:59 |     0     0     |
سلام مهندس تو رو خدا فیلم بازی نکن

احد
| | 1389/12/3 - 16:31 |     0     0     |
من  از مقالات شما خیلی خوشم آمد .مرسی

علی
| 1389/12/9 - 11:14 |     0     0     |

سلام
ضمن احترام به نظر آقا رسول باید به عرض شما و همه کسانی که این مطلب را می خوانند برسانم که فیلم و شعبده بازی را افرادی بازی می کنند که همین الان هم دست از کارهای ... خود برنداشته اند و شهرمان را اینگونه عقب نگه داشته اند.dr.nasirzadeh
| 1390/12/5 - 23:46 |     0     0     |
salam dooste azizam,hagh ba shomast.omidvaram movaffagh bashid.

منوچهر
| 1394/9/22 - 03:32 |     0     0     |
با سلام و عرض ادب و خسته نباشید به برادر بزرگوار جناب آقای مهندس دینی عزیز

بنده نیز خاطره شما را که خواه گلایه باشد یا تعریف مطالعه کردم.

آنانکه در آن زمان یعنی در مجلس که بودید و علیرغم سن کم شما با این برنامه هایی که در مورد اهر و هریس کردید عقل سلیم حکم میکند که واقعا درمورد شما بی انصافی کرده اند.نگران نباشید مانند این مردم عده ای از آنها در زمان حضرت علی ع نماز را پشت سر علی ع اقتدا کردند غذا را سر شام یا ناهار معاویه تناول کردند.آنانکه آگاهی معنوی دارند مطمئن باشید میدانند شما در طول ۴ سال چه خدمتهای ارزنده ای برای آنها کردید وآنهایی که از عملکرد شما راضی نیستند هیچ وقت راضی و رضایت نخواهند داشت.در کل درحوزه مدیریت گاز استان آ.ش شما ثابت کردید که مدیر لایق و موفق هستید.نیازی به تعریف و تمجید ازشما نیست شما با کارنامه موفق تان ثابت کردید که مدیر موفقی هستید.با خدا باشید که همیشه پشتیبان شما خواهد بود.التماس دعا

به انجام رساننده کلیه امورات الله است.

حق یارت.نظر شما:
نام:
پست الکترونیکی:
آدرس وب:
نظر
 
  کد امنیتی:
 
 
 
 
::  صفحه اصلی ::  تماس با ما ::  پیوندها ::  نسخه موبایل ::  RSS ::  نسخه تلکس
کلیه حقوق محفوظ است، استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
info@dini-v.com
پشتیبانی توسط: خبرافزار