صفحه اصلی     زندگی نامه     تماس با من     پیوندها  
چهارشنبه، 30 خرداد 1403 - 16:41   
  تازه ترین اخبار:  
 
- اندازه متن: + -  کد خبر: 115صفحه نخست » یادداشت ها و نوشته های مدیر سایتشنبه، 24 اردیبهشت 1390 - 22:58
انتخاب نهم مردم اهر و هریس ؟
انتخاب نهم مردم اهر و هریس ؟دوازدهم اسفندماه سال جاری انتخابات مجلس شورای اسلامی برگزار می گردد در طی چند ماه اخیر بحث انتخابات مجلس جدی تر شده است به طوری که افراد به اشکال مختلف حضور خود در این انتخابات را معلوم می سازند برخی از مسئولین و مدیران که نیم نگاهی به کاندیداتوری در انتخابات را دارند و حضورشان در انتخابات نیازمند استعفا از مسئولیت فعلی شان در فرجه قانونی است، با استعفای خود در هفته اول تیر ماه در واقع برای رقابت های انتخاباتی آماده خواهند شد ...
  

دوازدهم اسفند ماه سال جاری انتخابات مجلس شورای اسلامی برگزار می گردد در طی چند ماه اخیر بحث انتخابات مجلس جدی تر شده است به طوری که افراد به اشکال مختلف حضور خود در این انتخابات را معلوم می سازند برخی از مسئولین و مدیران که نیم نگاهی به کاندیداتوری در انتخابات را دارند و حضورشان در انتخابات نیازمند استعفا از مسئولیت فعلی شان در فرجه قانونی است، با استعفای خود در هفته اول تیر ماه در واقع برای رقابت های انتخاباتی آماده خواهند شد طبق مصوبه اخیر مجلس شورای اسلامی فقط کسانی که مدرک کارشناسی ارشد و یا معادل آن را داشته باشند می توانند در انتخابات این دوره شرکت نمایند، همچنین دارندگان مدرک کارشناسی نیز چنانچه حداقل سابقه یک دوره نمایندگی مجلس شورای اسلامی را داشته باشند می توانند نامزد انتخابات بشوند .

اینجانب پیشتر به طرق مختلف در گفتگو با هفته نامه گویا تحت عنوان « ولی اله دینی، برای انتخابات مجلس نهم کاندیدا نمی شود»  و «مروری بر انتخابات هشتم و باز خوانی یک خاطره»در همین سایت ،عدم حضور خود را در انتخابات مجلس نهم اعلام نموده ام امابه عنوان یک شهروند و به مصداق حدیث نبوی "کلهم راع و کلهم مسئول عن رعیته" و به اعتبار و ارزش قلم که گفته اند قلم، لباس زرین الفاظ را برقامت بلند معانی می‌پوشاند‌ و چون‌ از دل‌ سخن‌ گوید و از سرِ اخلاص‌ به‌ جولان‌ آید بر دلها نشیند با قدم صدق و استعانت از ذات اقدس باری تعالی و دوری از خطوات شیطانی قلم خود را به نهر توفیق می سپارم.

در سطح حوزه های انتخابیه استان و همچنین حوزه انتخابیه اهر و هریس افراد متعددی خود را برای کاندیداتوری آماده می نمایند البته برخی از مدت ها قبل در تدارک حضور در انتخابات هستند. متاسفانه اغلب ، وعده های غیر عملیاتی کاندیداها فضای انتخاباتی را سنگین تر و مردم را در انتخاب خودشان دچار تردید می نماید و اینجاست که پس از انتخاب ،مردم بعضا از نماینده مجلس توقع برآورده شدن تمامی احتیاجات آن حوزه انتخابیه را دارند

 برخی از طرفداران نماینده محترم نیزکه در ایام انتخابات مجلس هشتم همه مشکلات و نارساییها را متوجه نماینده وقت می کردند و برای حل آنها نسخه های متعدد می نوشتند هم اکنون در مقابل پرسش مردم نسبت به عملکرد ایشان با فرافکنی وظیفه نماینده را صرفا در حد تصویب قانون خلاصه می نمایند !!

یکی از این بزرگواران که ظاهرا تازه متوجه شده است وظیفه نماینده چیست!!  مطلبی را به بهانه پاسخ به فحاشی یک نفردر جلوی یکی از مساجد به نماینده مردم اهر و هریس تحت عنوان «درد و دل با مردم » در دفاع از ایشان نگاشته است که بخشی از آن به نقل از وبلاگ شخصی نماینده محترم به شرح زیر است:

«... آیا واقعاً آقای ریحانی به وظیفه خود آگاه نمی باشد و وجدان خود را زیر پا گذاشته و حق مردم را پامال کرده یا اینکه افرادی که همه مردم آنها را می شناسند به خاطر نزدیک شدن به ایام انتخابات می خواهند تا این بار با فحاشی به میدان آمده و منتخب مردم شوند.حال به سوالات مختصر پاسخی بدهیم؛ شاید سوال کنید که حاج ریحانی در این مدت چه کرده؟ سوال من اینست : چه می توانست بکند که نکرده است . وظیفه نماینده چیست که ریحانی آن را انجام نداده است.آیا وظیفه نماینده جز نظارت و قانون گذاری و تامین بودجه ، چیز دیگری هست. و اما ریحانی در مورد نظارت واقعاً خوب عمل کرده است و در مقایسه با سایر نمایندگان کشوری بیشترین فعالیت را دارا بوده است . ایشان همچنین در مورد نظارت به انجام قانون اساسی تا حدی جلو رفته که بقیه نمایندگان آذربایجان شرقی واقعاً به گرد پای ایشان نمی رسند. مثلاً در سخنرانی اخیر خویش در مجلس ،به انجام نشدن قوانینی اشاره می فرمایند و خواستار انجام آنها می شوند. در مورد قانون گذاری نیز حظور فعال ایشان در مجلس را شاهد بودیم که نمایندگان قبلی شهرمان و نمایندگان فعلی استان به جز یکی دو تن در این مورد ساکت بوده اند حاج ریحانی با درایت خود در مورد قانون بیمه دانشجویان ،بیمه قالیبافان و دیگر قوانین نظرات خود را اعلام و خواستار بهتر شدن قوانین و عملی تر شدن آنها می باشد. ولی سخن اصلی در باب تأمین بودجه می باشد که این روز ها در اذهان عمومی قرار گرفته و حتی افرادی نیز اشاره به کمتر شدن بودجه ما کرده و از ریحانی انتقاد می کنند. اولاً: بودجه اصلی شهر هنوز تأیین نشده است. دومأ:بودجه به عواملی بسیار بستگی دارد به عنوان مثال بحث هدفمند کردن یارانه ها تأثیر زیادی بر بودجه کل کشور گذاشته است و اهر نیز از این امر مستثنا نیست .نمی خواهم در مسائل سیاسی دخول کنم ولی به خاطر همین هدفمند کردن ، بودجه کشور کاهش نسبتاً زیادی داشته است که با توجه به محاسبات؛ بودجه اهر امسال بیش از10 % افزایش نسبت به سال گذشته داشته است . و این نشان از درایت نماینده می باشد...»

صرفنظر از تحلیل ها و نقدهای متعددی که می توان بر ادبیات نوشتاری مطلب مذکور داشت ،فقط به این نکته اکتفا می نماید که گاهی دفاع بد بدترین تخریب است و برخی از  عبارات و جملات نگارنده مطلب به هیچ وجه در شان گفتمان نماینده مردم نیست!! که البته دراین مورد سنجش و قضاوت با شما خواننده گرامی است.

یادآوری می نماید که فحاشی و تخریب و تحقیر مذموم و امر نکوهیده ای است و اگر کسی توهین و اهانتی به ایشان کرده باشددر همه حال محکوم است ،اما سئوال اساسی اینجاست که نگارنده محترم و دوستانش چهار سال پیش با چه طرز فکری قدم به عرصه رقابت گذاشته بودند و از چه شیوه هایی برای جلب نظر مردم استفاده می نمودند؟ خود بهتر میدانند!! که البته خود کرده را تدبیر نیست.

با این حال با نزدیک شدن به فضای انتخاباتی مباحث مختلفی در ارتباط  با موضوع مورد بحث مطرح خواهد شد.انتظار می رودبا توجه به قداست و نقش کلیدی و جایگاه ویژه مجلس شورای اسلامی در امور کشور ،با بالا رفتن میزان آگاهی و اطلاع انتخاب کنندگان ازنقش و اختیارات و وظایف نمایندگان مجلس تصمیم گیری درفضایی عاری از گرایشات و تعصبات قومی ، قبیله ای و منطقه ای صورت پذیرد و شایستگی های افراد یعنی داشتن توانایی ،مهارت،دانش،لیاقت،و صلاحیت ملاک واقعی انتخاب قرار گرفته و این مسئولیت مهم  به دست افراد توانا ،متعهد و متخصص سپرده شود .امیداست  انتخاب نهم مردم اهر و هریس نیز چنین باشد.

   
  

نظرات کاربران: 33 نظر (فعال: 32 ، در صف انتشار: 0، غیر قابل انتشار: 1)
مرتب سازی بر حسب ( قدیمیترین | جدیدترین | بیشترین امتیاز | کمترین امتیاز | بیشترین پاسخ | کمترین پاسخ)
مهدی
| 1390/2/30 - 16:53 |     0     0     |

سلام

آفرین برقلم پاک و نافذ شما ، به نظر من جناب عالی با ادب و متانت و تدبیر خود در دوران نمایندگی وظیفه خود را در قبال مردم به خوبی انجام داده اید در هر کجا که باشید برایتان آرزوی توفیق می نمایم.ناشناس
| 1390/2/31 - 12:38 |     0     0     |

ای کاش در فضای انتخاباتی آینده چهره های جدیدی که به میدان میایند مثل دور قبلی برای اینکه به هرنحوی شده نماینده بشوند نماینده فعلی  را مورد تهمت و منفی بافی از برنامه های ایشان قرار ندهند ،هرچند که آقای ... سه سال پیش مرتکب همان خطا و حالت اضطراری اعلام کردن وضعیت شهرستان شد که امید وارم شما به بزرگی خودتان ببخشید، و الان معلوم می شود که نه مشکل بیکاری حل شد و نه کارخانه ای تاسیس و اضافه شد..........ناصر
| 1390/3/1 - 01:25 |     0     0     |

با سلام و خسته نباشید. در این مطلب شخص نگارنده گویی بعد از بسیار تحقیق و تفحص به وظایف نماینده مجلس پی برده اند!!! اما آقای... کاش همین سه سال پیش که به قول شما آقای ... هنوز جوان بودند و مسولیت خطیر و مشغله بسیار!!!! نمایندگی مجلس هنوز ایشان را پیر نکرده بود، این وظایف و اختیارات را به ایشان گوشزد می کردید. چون همین ایشان شعارشان این نبود که من فقط بر قانونگذاری نظارت می کنم و در مجلس اخطار می دهم وبس!!! وعده ها و شعارهایی که دادند چه شد!!!؟ مردم انتظار زیادی ندارند ، فقط به قسمتی از وعده هایشان عمل می کردند کافی بود.
در ضمن جناب آقای ... کاش آقای ... به جای اینکه از دید رسانه های خارجی به عنوان یک فرد سالم و پاک شناخته می شد، از دید مردم اهر و هریس و فقط مردم اهر و هریس فردی مدیر و مدبر شناخته می شد. ای کاش این حس در مردم منطقه بود که آقای ... توانست قسمتی از مشکلات اساسی مردم را حل کند . شما به شعور مردم احترام بگذارید، رسانه های خارجی چه کاره اند!!؟
اینکه آقای ... صرفا در مجلس اخطار آیین نامه ای بدهد نمی توان گفت به وظایفش عمل کرده ، مردم را گول نزنید، مگر خودش شعار و وعده اش این بود!!؟؟
در مورد صداقت و پاکی و سلامت این شخص هم حرفی نمیزنیم . خود داند و خدای خود . مساله این است که این شخص علم و شخصیت و تدبیر و توان نمایندگی مجلس را ندارد . نمی تواند که کاری بکند.
به امید انتخاب فردی آگاه، مدیر و مدیر و مدیر و متعهد.علی
| 1390/3/3 - 14:14 |     0     0     |
افسوس که این عمر به افسوس گذشت.


فرهادی
| 1390/3/5 - 23:25 |     0     0     |

سلام

خیلی ها فکر میکنند که شما حتما در انتخابات کاندیدا خواهید شد ونوشتن اینگونه مطالب برای جلب توجه دیگران می باشداکبری
| 1390/3/6 - 00:55 |     0     0     |

جنای آقای دینی

شما مدیر عامل هستین به نظر من تو این شرایط از سنتون اگه باز به مجلس راه پیدا کنین بی شک آینده نه چندان دور میتونین پشت میز وزارت بشینین پس بهتره از فرصت استفاده کنین و برای زادگاه خودتون خدمت کنین به نظر من تو انتخابات شرکت کنین اگه نماینده شدید که بسیار عالی اگه نشدین مطمئن باشین باز میشین مدیر عامل یه ارگانی تا حالا دیدین کسی مدیر عامل باشه و بعد بشه پایین تر از اون؟ پس بهتره حرفهای کسانی که امروز به خاطر حفظ ریاست و مقام خودشون پیشنهاد میدن که شرکت نکنین گوش ندین اونا فقط به این خاطرمیگن که اگر روزی شما استعفا بدین شاید مدیر عامل جدید سمتی به آنها نده پس اونها رو بی خیال به فکر ترقی و خدمت به سرزمین مادری خودتون باشین.عزیز
| 1390/3/6 - 19:47 |     0     0     |

باسلام و تشکر از این متنی که نگاشته اید.واقعاً درد و دل مردم منطقه مان را با نگارش این متن بیان نموده اید.ای کاش این دوره از انتخابات مردم بهتر از دوره قبل و با آگاهانه نماینده خود را انتخاب نمایند و به مجلس بفرستنداوستا خیاط
| 1390/3/8 - 23:39 |     0     0     |

سلام

لطفا بفرمایین با این اوضاع وخیم  کوچه ها وخیابانهای اهرافزایش ده درصد بودجه اهر در کجاها بوده است؟!!! ضمنا به قول آن مثل ترکی که یارو به خیاطی که کت و شلوارش را در سایز واندازه خودش ندوخته بود گفت اوستا ...دردنکند امسال که بودجه عمرانی کشور دو برابر شده است واقعا ما... آقای ... درد نکند خیلی در جهت افزایش بودجه منطقه اهر از منابع ملی زحمت کشیده مردم خوش بخت اهر براش اسپند دودکنند تا چشم نخورد انشا...یک دوست
| 1390/3/10 - 13:44 |     0     0     |

آقای دینی به نظر من بهتر است شما در انتخابات مجلس شرکت کنید چونکه شما لیاقتش را دارید خیلی ها هستند که چشم دیدن شما را ندارند و دائم پشت شما حرف می زنند تا جایی که شنیده ام حتی رئیس مالی جدید شرکت ......نیز از حسودی دائم از شما بد می گوید و شما را یک آدم بی سواد در شرکت نفت و گاز می داند که با استفاده از اینکه نماینده بوده اید و متصل به بعضی از جریانها می باشید بقولی آقای............تا به پست نمایندگی مجدد مجلس نزدیک شوید. امیدوارم که شما دوباره بعنوان نماینده مردم در مجلس انتخاب شوید به امید آنروز.شهرام
| 1390/3/10 - 23:04 |     0     0     |
یارب آن نوگل خندان که سپردی به منش
می سپارم به تو از دست حسود چمنش
درود برآقای دینی

محسن
| 1390/3/11 - 22:36 |     0     0     |
سلام مهندس کاش میومدید کاندید میشدید
دکتر...میگن انصراف داده و میمونه........
کی میبره؟
........
اگه نباشه کی؟
.................

از کارمندان دانشگاه
| 1390/3/12 - 08:38 |     0     0     |

قابل توجه دوستانی که می خواهند مهندس دینی به عنوان کاندیدا وارد عرصه انتخابات شود باید بدانیم که شرکت در انتخابات برای مدیرانی مثل آقای دینی با سوابق درخشان نمایندگی مجلس و به نقل از ...............ایشان جزو مدیران موفق شرکت ملی صنایع گاز ایران و به صنایع کشور نگاه ملی دارند ،مثل بعضی ها نیستند که با فشار خفن های انتخاباتی وارد انتخابات مشوند و فقط خود را در قبال چنین دلالهایی مسئول می دانند و بقیه مردم و امورات شهر را بی خیال می شوند ، بلکه آمدن افرادی مثل مهندس دینی نیازمند برنامه ریزی و مطالعه مجدد امورات اجرایی و برنامه های عقب افتاده این شهرستان می باشد که اولاً ایشان در این سایت عدم شرکت در انتخابات را اعلام کرده اند
ثانیاًاگر واقعاًبرای کارشناسان و مردم شهرستان اهر ،بودن ایشان در پست نمایندگی اهمیت دارد و لیاقت و مدیر و مدبر بودن ایشان برای همگان ثابت شده است ،در این صورت ماها که در این شهرستان زندگی می کنیم باید فرصت را از دست ندهیم و از بزرگان و ریش سفیدان و کارشناسان شهرستانهی اهر و هریس بخواهیم که از اقای دینی برای شرکت در انتخابات دعوت نمایند....................................و برای بعضی ها که در دوره قبل موجب تخریب برنامه های ایشان شدند و الان بعد از گذشت 3 سال با وجود جای خالی در شکمهای دلالان انتخاباتی همچنان نتوانستند به امورات شهرستان برسند باید بدانند :
سنگ بد گوهر اگر کاسه زرین شکند
قیمت سنگ نیفزاید و زر کم نشوداهری بدبخت
| 1390/3/16 - 11:30 |     0     0     |

آقایون بحد کافی پاچه خواری کردند دینی و امثال این جوان خام نمی تونند کاری برای اهر بکنند انتخابات مجلس و نمایندگی آن برای دینی جوان بد نشد مدیر عاملی گاز استان کجا و دینی کجا از صدقه سر نمایندگی بود که به این مقام رسید گور پدر مردم آقای دینی مبادا درانتخابات شرکت کنی مطمئن باش دیگه اهریها اشتباه گذشته را تکرار نمی کنند شما برید به دنبال ارتقای پستتان باشید همین را هم مردم بهتون دادند شما مدیران عقده ای و عاشق ریاست گند این مملکت را درآوردید وای برمردمناصر
| 1390/3/16 - 15:24 |     0     0     |

آقا/خانم اهری بدبخت؛ با عرض سلام و خسته نباشید چند نکته باید خدمت حضرتعالی عارض شوم که ظاهرا خیلی دلتون پره از آقای دینی.اولا تو این سایت نه منفعتی به کسی از سوی مهندس دینی میرسه و نه ضرر و تهدیدی که بخواد به قول شما پاچه خواری دینی را بکنه. اینجا یک فضای مجازیه که هر کسی راحت و بی پروا حرفش رو میزنه. حتی شما که با این جسارت حرف می زنید چه بسا که رو در رو نتونیدحرفتون رو بزنید و به پاچه خواری متوسل بشید و شاید هم همین کار رو برای خیلی ها می کنید!
ثانیا نمایندگی مجلس سن قانونی تعریف شده دارد. شما به چه استنادی دینی را جوان خام خطاب می کنید!؟ اصلا شما در این مقام نیستید. یا اگر دلیل منطقی دارید بفرمایید چه سنی برای نمایندگی مجلس مناسب است؟ جوان باشد می گویید جوان است و خام، پیر باشد میگویید پیر است و ناتوان! لطفا سنی را که مد نظرتان است به مراجع تائید صلاحیت اعلام بفرمایید تا خارج از آن سن تایید نشوند! آقا/خانم بدبخت! مشکل از جوان بودن دینی نیست، مشکل از شعور من و شما و بالاخص بدبختی شماست!
ثالثا مگر ایرادی دارد که فردی تجربه مدیریت در زمینه ای دارد و نمایندگی مجلس نیز بر تجربیات وی افزوده است، پست های مدیریتی در سطح استانی و ملی را بر عهده بگیرد!؟ مگر نمی گویید انسانهای با تجربه لازمند نه خام!؟ وقتی می گویم ایراد از شعور و طرز تفکر من و شماست بپذیرید که بیراه نگفته ام.
رابعا بدبخت عزیز، شما انتخاب مردم را اشتباه خطاب می کنید، مردم اشتباه کردند!!!؟ شما می گویید!!!؟ پس انتخاب صحیح را شما تعیین می کنید؟ بفرمایید اگر چه کسی انتخاب شود، انتخاب صحیح است؟
در آخر اینکه نگاشتن این مطلب به معنای چاپلوسی و پاچه خواری دینی نیست. بنده منظورم این است که نقدی که بر کارهای دینی وارد است چیست؟ آنها را بیان کنیم تا بتواند جواب دهد. فضای تخریب و توهین برای هیچ انسانی خوشایند نیست. بدبخت گرامی با این نوع حرف زدنتان باز ثابت می کنید که مشکل از شعور است نه دینی و امثال وی. در دوره قبل کاملا عقده ای ها مشخص شدند، مشخص شد که کسانی هستند که برای ریاست له له میزنند و حاضر به هرگونه تهمت و افترا زدن در این راه بودند در حالیکه از دین دم می زدند.ناشناس
| 1390/3/16 - 16:30 |     0     0     |
امیدوارم شما با دست پر در انتخابات شرکت نمایید چرا که به قول امام خمینی(ره) : من در میان شما باشم یا نباشم ، نگذارید انقلاب به دست نا اهلان و نامحرمان بیفتد .

قاراداغ نیوز
| | 1390/3/16 - 22:02 |     0     0     |

بهترین راه این است که دوستان به کارنامه عملکرد نمایندگان در ادوار مجلس توجه کنند. آقای دینی و دیگران عمکرد خودشان را در معرض مطالعه و قضاوت مردم قرار دهند. شما همین فضای گفتگو را کم نگیرید و همین که آقای دینی با گشودن سایتی خود را در معرض نقد شهروندان قرار داده خیلی ارزش دارد. امید که دیگر فعالان سیاسی و مدنی منطقه نیز چنین کنند.اهری خوشبخت
| 1390/3/16 - 23:02 |     0     0     |

سلام
درجواب کسی که به اسم مستعار اهری بدبخت مطالبی را مرقوم فرموده اند عرض می شودکه جناب سعدی فرموده اند:
«توانگری به هنر است نه به مال، و بزرگی به عقل است نه به سال»شما چی فکر می کنید؟!ناشناس
| 1390/3/17 - 16:15 |     0     0     |

بالاخره با نگاهی به عملکرد مهندس دینی در دوران نمایندگی مجلس و مدیریت اجرایی در شرکتهای گاز استان خودمان و استان قزوین و منطقه 8 عملیات انتقال گاز ایران می توان گفت که نمایندگی مجلس مثل بعضی ها برای اقای دینی دوران خور و خواب و استراحت چهار ساله نبوده،بلکه دوران عجین شدن نظارت و تخصص یافتن ایشان در همه زمینه های مدیریتی و صنعتی بوده ،به عبارت دیگر اقای دینی قبل از نمایندگی هم در شرکت گاز موفق و در بین مردم زبانزد بوده اما حقیقتاً آنچه علاوه بردوستان ،رقیبان سرسخت ایشان در استان در نوشته ها یشان بدان اعتراف می کنند ،دینی بعد از نمایندگی مجلس ، مدیری پخته و صاحب نظر در صنایع مادر و همچنین صنعت نفت و گاز و مدیری موفق در سطح کشور شناخته شده و با توجه به نبوغ فکری و شرایط سنی و تیز هوشی ایشان ارتقائ درجات ایشان را شاهد خواهیم بود و ما باید به عنوان همشهری و آذربایجانی بدان افتخار و به عنوان الگو برای مهندسین نوپا معرفی نماییم و جناب اقای اهری بدبخت که انشاءالله بدبخت نیستی و خودت را به خنگی زدی و عناد می کنی بیا واقعیت را قبول کنیـــــــــــــــــــــــــــــــــــــم.بنده خدا
| 1390/3/17 - 18:14 |     0     0     |

قابل توجه مردم محترم شهرستان اهر
من یکی از ساکنان استان قزوین هستم که مدت کوتاهی نماینده قبلی شما بعنوان مدیر عامل شرکت گاز این استان خدمت کرد ، خدمتی که مورد تحسین همه مدیران ارشد استان قرار گرفت طوری که استاندار وقت استان(آقای طاهایی)لیاقت و شایستگی ایشان را نه تنها برتر از خود و حتی بالاتر از یک استاندار دانست ، متاسفم که یک چنین فردی درمیان چنان مردمان به قول خودشان بدبختی زندگی میکنه ، دعا می کنم خدا به همه ماها قدرت درک و تشخیص عطاکنهع
| 1390/3/17 - 23:05 |     0     0     |

سلام مهندس
دوس داریم بیایی شرکت کنی اگه عرصه رو رها کنی میترسم ... ببره و ما اصلا دوس نداریم اون ببره پس بهتره یا بیایی یا حداقل از کسی حمایت کنی که رقیب جدی برای اون باشه و نذاره اون ببره من از طرفداران شما هستم اگه نباشین هر کسیو بگین ازش حمایت میکنیم چون انتخابتان بهترین انتخابههریسلی
| 1390/3/18 - 16:01 |     0     0     |

با سلام وخسته نباشد و تشکر از ارائه این بحث ها من یک داشجو هستم وبسیار خوشحالم که چنین مباحثی مطرح ونظرات گفته میشه اما ذکر چندنکته به مدیر محترم وبلاگ ضروری است:1آقای دینی ما تاکنون شما را به اخلاق و صداقت شناخته ایم که در سن جوانی پاک نفس بودید وانشاا.. هستید!اما ذکر چنین استنباط ساده و بدون استدلال از شما که سابقه نشستن برکرسی مقدس نمایندگی مردم مظلوم اهر وهریس داشتید بعید بوده وجای تامل دارد.
2 شما وظیفه نمایندگی رو در پیگیری چند قانون و نظارت سلیقه ای و جایگزین کردن افراد باب میل نماینده فعلی در پست های استانی را به حساب کارآیی و تحرک وپویایی نماینده محترم گذاشتید؟!
3شما چگونه در این نوشته ازباب دفاع و حمایت از نماینده برآمدید برچه اساسی؟انگار ایشان در طول 3سال گذشته لحظه ای کوتاهی نکرده؟بهتر است نگاهی به اخبار و گزارشات دیگر نمایندگان هم بکنید.
4البته به نظرحقیر این نوشته واقدام شما آنهم دراین ایام که مردم کم کم وارد فضای انتخابات می‌شوند چند شائبه را درذهن خواننده متداعی می کند که اولینش این می تواند باشد که با این کار وتطهیر کم کاری نماینده فعلی می خواهید کم کاری امثال خودتان را بپوشانید چون روزی خود در این مسند بودید و خوب می دانیدکه چه کردید وچه نکردید دوم اینکه شاید اینهم نوعی ائتلاف انتخاباتی باشد که دور از ذهن است. سوم این که شاید برای خودتان بازار گرم کنی می کنید خدا می داند.
سخن پایانی امام عزیز فرمودند مردم ولی نعمتان ماهستند پس برای خدمت به مردم به ویژه مردم مظلوم و محروم اما شریف اهروهریس سبقت بگیرم.
البته خدا شاهد اعمال وگفته های ماست لذا از خدمات و زحمات حضرتعالی ونماینده محترم فعلی در این مدت تشکر میکنم.
بیاید با مردم روراست باشیم دنیا ارزشی نداره.

.............................................................................................................

مدیر سایت:

باسلام و تشکرازنقد شما دانشجوی عزیز،لطفا مطلب را یکبار دیگر با دقت ملاحظه بفرمایید  نگارش وتحلیل بنده با نگرانی ها و خواسته جنابعالی در تعارض نمی باشد، اینجانب تفاوت های زیادی در مبانی فکری ، گرایش ها ، سلایق سیاسی و اجتماعی با نماینده محترم اهر وهریس دارم وبه آن افتخار میکنم.جواد
| 1390/3/19 - 00:18 |     0     0     |

جناب هریسلی با سلام شما را به خدا کجای مطلب آقای دینی دفاع و طرفداری از نماینده میباشد نکند فکر کردید مطلب تحت عنوان«درد ودل بامردم» را آقای دینی نوشته است ایشان که آن را نقد کرده اند.یک آذری
| 1390/3/20 - 16:21 |     0     0     |
سلام مهندس
خسته نباشید من از شخصیت شما خیلی خوشم میومد دوست داشتم به اوج موفقیت برسین حتی لیاقت نشستن بر کرسی ریاست جمهوری را در شما میدیدم ولی این روزها میز مدیر عاملی شرکت گاز شما رو گرفته شما این روزها جواب سلام کارمند ارکان را هم به زور وبا قیافه میدهید میترسم از روزی که بالاتر برین.ولی امیدوارم من اشتباه کرده باشم

ورزشکار
| 1390/3/21 - 20:07 |     0     0     |
سلام آقای دینی بنده حقیر دوست ندارم شما از شرکت گاز استان برید من فقط یک بار با شما ملاقات کرده ام اونم فقط 5دقیقه درسته مشکلم را حل نکردین ولی به خدایی که میپرستم اصلآ ناراحت نشدم از شخصیت شما خیلی خوشم میاد شما یک افتخار برای اهل اذربایجان هستید ولی اگر هم در انتخابات شرکت کنید بنده شما را در بین ورزشکاران معرفی میکنم لطفآ حرفهای بنده را پاچه خواری حساب نکنید .

همکار
| 1390/3/21 - 22:59 |     0     0     |

سلام

قرآن معیار برتری انسانها را به تقوی و پاکی می‌داند و در قسمتی از آیه 13 سوره حجرات چنین فرموده است... ان اکرمکم عندالله اتقکم... کرسیهای ریاست و مدیر عاملی موقت و از دست رفتنی هستند و هیچکدام ازاین منصبها بزرگی وشخصیت نمی آورد خوشا به حال کسانی که در طاعت خدایند و در خدمت به مخلوق ،از دوست عزیزم تقاضامندم حتما سر فرصت موضوع و دلیل ناراحتی خود را با آقای دینی در میان بگذارند یقینا با شناختی که بنده از روحیات آقای دینی دارم نظرشان عوض خواهد شد .هو+بابک
| 1390/3/23 - 16:18 |     0     0     |

با سلام
به نظر من یکی از بدترین دوره های نمایندگی شهرهای ما همین دوره بوده البته دور های گذشته نیز تعریفی نداشته. من برای این گفته دلیل وبرهان دارم.تورا به امام زمان برای روشنگری مردم منطقه بیش از این کار کنیم تاکی باید این ظلم را تحمل کنیم که عد ه ای با دروغ ووعده های توخالی از مردم رای بگیرند وبروند مجلس یرای خود دکتری بگیرند و در چند جا هیات مدیره و علمی و مدیر شوند....!!!!!!!!!!چرا شهرهای ما یک تشکل قوی ازجوانان مومن ومتعهد وتحصیل کرده به دور از سیاسی کاری ندارد تا زمان تبلیغات این کاندیداها را به چالش بکشد؟ خدایا ما را به راه راست هدایت کن.آمینمهدی
| 1390/3/26 - 13:11 |     0     0     |
خوب چیست؟ بد چیست؟ قوی کیست؟ ضعیف کیست؟ همه ی این واژه ها نسبی هستند. شخصیت آدم ها نیز خیلی با هم فرق داره. مثلا اگر نماینده مجلس برای بعضی افراد اس ام اس بدهد، جواب سلامشان را گرم بدهد، روبوسی کند، برایشان تقاضای وام کند، سفارششان را کند تا کارشان را حل کنند، و .... در آنصورت نماینده خوبی است و اگر خلاف این موارد باشد نماینده بدی است.
شما را به خدا بیایید درست فکر کنیم. من نمیخواهم از نماینده فعلی یا هر شخص دیگری دفاع کنم اما این را میپرسم. شما از نماینده ای که نماینده ملت بوده نه نماینده دولت، چه انتظاری دارید؟ به علاوه، نمایندگانی که نماینده دولت بودند (منظور نمایندگانی که رای مردم را گرفتند و به ملت پشت پا زدند و شدند طرفدار دو آتیشه ی دولت) چه گلی بر سر مردم زده اند که نمایندگان ملت نتوانسته اند؟

اما آقای دینی عزیز. هچگاه ملاقات مستقیمی با حضرتعالی نداشته ام ولی به رفتار و اخلاق شما اشراف نسبی دارم. ارتباط عمومی شما خوب بود. انسان مودب و پرتلاشی بودید. هرچه از خوبی های شما بگویم کم گفته ام. اما به نظر من نمی توانید ادعا کنید که دوره نمایندگی شما دوره درخشانی بود. در منصب نمایندگی مجلس، شما خودتان به حد وافر کمبودها و نقص هایی داشتید که بر کسی پوشیده نیست. قصدم تخریب نیست اما کاش آن گزارشی که از عملکردتان ارائه داده اید را بار دیگر نگاهی دقیق تر و منصفانه تر به آن بیندازید. این بار که نگاهی دقیق تر انداخته و خدا را شاهد گزارشتان گرفتید چند درصد از گزارش عملکردتان را بخصوص در حوزه هریس مجددا مورد تایید قرار می دهید؟ نمی دانم چرا ما در برحه هایی که حساسند دنبال سیاه نمایی از وضع موجود هستیم!

الف- ح
| 1390/11/11 - 22:55 |     0     0     |
جناب آقای مهندس من شناختی که از جنابعالی دارم شما لیاقت وزیر شدن را دارید و مطمئین هستم اگر چنین موقعیتی انشاالله پیش بیاد بی شک با تمام تلاش وبدون مرض و غرض به همه خدمت میکنید

هریسلی بدوخوشبخت
| 1390/11/21 - 17:51 |     0     0     |

جناب دینی من نصیحتی برادرانه خدمت شما دارم وآن اینکه آماندیا بالا بیرده شیرکت ایلمه چون چخماسان مدیر عامللیخداندا چخادیب آتاللا اشییه قالارسان بکار........... اینجاشو آذری نوشتم تا اهالی استانهای دیگه وارد حریم خصوصی نشن...م.م
| 1390/11/29 - 21:15 |     0     0     |
سلام جناب مهندس دینی خیلی بد قولید .یک بار آمدم خدمتتان بخاطر کار برادرم فرمودین تا یک ماه دیگه درست میکنم الان دو سال گذشته.

ناشناس
| 1390/12/13 - 12:46 |     0     0     |
زنده باشید

سعید
| 1392/9/14 - 10:19 |     0     0     |
خداقوت خسته نباشید با این حرفا بدانید کارتون درست بوده و از سر حسادت دارند بد و بیراه می گند انشاءاله همیشه پایدار و پیروز باشید


نظر شما:
نام:
پست الکترونیکی:
آدرس وب:
نظر
 
  کد امنیتی:
 
 
 
 
::  صفحه اصلی ::  تماس با ما ::  پیوندها ::  نسخه موبایل ::  RSS ::  نسخه تلکس
کلیه حقوق محفوظ است، استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
info@dini-v.com
پشتیبانی توسط: خبرافزار