صفحه اصلی     زندگی نامه     تماس با من     پیوندها  
چهارشنبه، 30 خرداد 1403 - 17:55   
  تازه ترین اخبار:  
 
- اندازه متن: + -  کد خبر: 12صفحه نخست » اخبار ، یادداشت ها و مقالات برگزیدهپنجشنبه، 17 دی 1388 - 20:43
هفته نامه گویا: ولی اله دینی، برای انتخابات مجلس نهم کاندیدا نمی شود
هفته نامه گویا: ولی اله دینی، برای انتخابات مجلس نهم کاندیدا نمی شود هفته نامه گویا در شماره 115 مورخ 16 دی 88 عنوان نمود :...
  

انتخابات مجلس هشتم و روند تبلیغات کاندیداهای معرفی شده در حوزه انتخابیه ی اهر و هریس، زمستان سال 86 را در این منطقه حرارت بالایی داده بود. ولی اله دینی نماینده مردم اهر و هریس در مجلس هفتم نیز وارد عرصه ی انتخابات شده بود و به ویژه دو کاندیدای رقیب که به دور دوم نیز راه یافتند،‌ در مقابل او قرار گرفته بودند هرچند تبلیغات برخی برای انتخابات مجلس هشتم بسیار پیش تر از ایام رسمی و قانونی کلید خورده بود. انتخابات 24 اسفند سال 86 پایان کار نبود و غلامحسین مسعودی ریحان و عباس فلاح به دور دوم انتخابات راه یافتند. رقابتی شدید و تنگاتنگ ادامه یافت و در نهایت این غلامحسین مسعودی ریحان بود که از رقیب پیش افتاد و بر کرسی مردم اهر و هریس در مجلس جلوس کرد و پرونده انتخابات مجلس هشتم در اهر بسته شد اما پرونده ی رقابت و حتی فعالیت های تبلیغی مفتوح مانده و همچنان در جریان است. دکتر شهریار ممی خانی که صلاحیت وی برای کاندیداتوری انتخابات مجلس هشتم تأیید نشده بود همچنان گزینه ای مطرح برای انتخابات دوره ی نهم است. عباس فلاح نیز به نظر می رسد عزم خویش را برای کارزار انتخاباتی جزم کرده است. و اما ولی اله دینی که کارنامه ی عملکرد او پس از فروکش کردن تب انتخابات بیش تر در میان مردم بازخوانی می شود، پس از انتخابات مجلس هشتم، به عنوان مدیر عامل شرکت گاز استان قزوین منصوب شد و عملکرد مطلوب او به ویژه مورد توجه نمایندگان آن استان واقع گشت. در ادامه وی به مدیریت منطقه ی 8 انتقال گاز کشور ( شمالغرب ) منصوب شد. این انتصاب و آمدن او به تبریز از منظر حساسیت های انتخاباتی مورد توجه واقع شد و برخی چنین پنداشتند که وی از این پست برای انتخابات مجلس نهم بهره خواهد یافت. این همه و نیز فرصت دیداری که با مهندس دینی پیش آمد، موجب شد که نظر وی را در این باره جویا شویم. 

مهندس ولی اله دینی هرگونه تحرک و فعالیت انتخاباتی برای ورود به عرصه ی انتخابات مجلس دوره ی نهم را تکذیب کرد و گفت: « فرصت خوبی پیش آمد تا من ضمن پوزش از تمام دوستان و سروران که بنا به هر دلیل تقاضای حضور مرا در انتخابات دارند، عدم تمایل خود را برای کاندیداتوری انتخابات دوره نهم مجلس شورای اسلامی اعلام نمایم. همچنین جا دارد از تمامی آحاد مردم در منطقه که لطف خویش را شامل حال من کردند چه آن ها که به من رأی دادند و چه آن ها که کاندیدای دیگری را انتخاب کردند، تشکر کنم و سپاس قلبی خویش را ابراز نمایم. » وی اما ابراز امیدواری کرد که « در یک فضای سالم توأم با منطق و عاری از احساسات، کاندیداها وارد رقابت های انتخاباتی شوند و به ویژه با حضور مردم شریف منطقه در صحنه انتخابات، شور و نشاط مضاعفی را در منطقه شاهد باشیم.» 

وی همچنین گفت: « حضور من در مسئولیت جدید صرفاً بنا به مقتضیات اداری است و من ترجیح می دهم به جای پرداختن به مسائل انتخابات همچنان در مسئولیت های اجرایی خدمت کنم.»

نماینده مردم اهر و هریس در مجلس هفتم همان طور که در آخرین نطق پیش از دستور خود ( دهم اردیبهشت 87 ) انتقاداتی بر شیوه های تبلیغات انتخاباتی داشت، اظهار داشت: « من به شیوه های معمول تبلیغات انتقاد دارم. متأسفانه وضعیتی پیش آمده است که به جای این که مردم و نخبه ها و معتمدین به سراغ افراد متعهد و کاربلد و دارای سوابق مدیریتی بروند و او را برگزینند مشاهده می شود که کاندیداهای احتمالی در به در سراغ مردم می روند که این شیوه ی نادرستی است و من امیدوارم مکانیزم مناسبی برای تبلیغات انتخاباتی تعریف و معمول گردد. از طرفی وعده هایی به مردم داده می شود که نه تنها از عهده ی نماینده در طول چهارسال نمایندگی برنمی آید بلکه از عهده ی یک هیأت دولت نیز خارج است. من تأکید می کنم که تبلیغات انتخاباتی باید مکانیزم مناسبی پیدا کند و برنامه محور باشد و به ویژه در فضای سالمی صورت گیرد.»

ولی اله دینی نماینده جوان مردم اهر و هریس در مجلس هفتم برخلاف آن چه در جریان تبلیغات شایعه شد از سوی خبر بیست و سی نماینده کم تحرکی معرفی شده، نماینده فعال و پرتحرکی بود. عملکرد و شایستگی های او اگرچه امروز از سوی شهروندان بیش تر بیان می شود، اما آن همه در نمایشگاهی از سوی ستاد انتخاباتی اش در معرض بازدید عموم قرار گرفته بود.

مهندس دینی به ویژه منتقد فضای حاکم بر روند تبلیغات انتخاباتی بود. چنان که در آخرین نطق پیش از دستور خود دهم اردیبهشت 87 آن را بروز داد. در زمان ایراد نطق عدم ورود او به مجلس هشتم مشخص بود اما او همچنان مطالبات و نیازمندی های اساسی منطقه را برشمرد. وی در بند چهارم نطق خود چنین گفت: « مجلس تبلور اراده مردم و انتخابات مجلس شورای اسلامی یکی از با اهمیت ترین انتخابات کشور ما می باشد صرف نظر از نقص های قانونی انتخابات که زمینه را برای سوء استفاده و تخلف برخی فراهم می نماید متأسفانه ضعف اطلاع رسانی نسبت به شرح وظایف نمایندگان و وظایف اصلی مجلس شورای اسلامی و وجود مشکلات اقتصادی و مطالبات مختلف در لایه های اجتماعی جامعه و ضعف دستگاههای اجرایی عرصه جامعه را در ایام انتخابات و حتی ماهها قبل از آن با اقدامات خلاف قانون و وعده وعیدهای بی شمار برخی کاندیداها در بعضی از شهرستانها به کارزاری نابرابر تبدیل و بازار هتاکی، شایعه ، افترا و دروغ پردازی را داغ می نماید بطوری که گاهی اصل موضوع انتخابات و ارائه برنامه از طرف نامزدها به فراموشی سپرده می شود نمونه ای از این بد اخلاقی ها را می شد در حوزه انتخابیه اینجانب به اشکال مختلف مشاهده نمود که متأسفانه گاهاً حتی از طرف برخی از افراد و دوستان ناآگاه و مغرض بعمل می آمد صرف نظر از اینکه چه کسی یا کسانی از کاندیداهای یک حوزه انتخابیه نماینده مجلس شورای اسلامی بشوند برای اقتدار بیشتر مجلس و نظام جمهوری اسلامی ایران و برای اینکه در آینده پول، تخریب ، تهمت و افترا چاپلوسی و ریا و باندهای قدرت و ثروت جای ایمان ، اخلاص ، تعهد، صداقت وانگیزه بالای مردم را نگیرد و نظام و انقلاب را از مسیر و معیارهای اصلی خود منحرف ننماید.از صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران درخواست می نمایم وقت بیشتری را برای مجلس شورای اسلامی و اطلاع رسانی در این حوزه در رسانه ملی در نظر بگیرد. از ریاست مجلس شورای اسلامی تقاضا دارم دستور فرمایند با تشکیل کارگروههای کارشناسی انتخابات چندین دوره، مورد نقد وآسیب شناسی جدی قرار گیرد تا چنانچه اگر اصلاحاتی در قانون انتخابات و نحوه برگزاری و تبلیغات و سایر موارد انتخابات لازم است تدوین تا قانون انتخابات مورد بازنگری واقعی قرار گیرد.» وی هنوز هم متن این نطق را در وب سایت شخصی خود دارد. 

همچنین « سخن قبل از انتخابات و « سخن بعد از انتخابات » خود را در پیشخوان این سایت قرار داده است. در سخن قبل از انتخاباتش می گوید « شیوه نگرش و اهداف ما نه تخریب ، نه تضعیف ، نه افترا و نه تهمت گفتن به دیگران می باشد بلکه ماهیت اهداف ما برای پیشرفت دیارمان ، آبادی شهرمان ، شادابی جوانانمان بوده و خواهد بود و در قلبمان واژه ای چون مهر ، توسعه و پیشرفت ترسیم گشته است ما از کرامات انسانی دفاع و از بازی گرفتن احساسات پاک مردم دوری و پرهیز خواهیم کرد ، باشد هم دیار عزیزم با حمایت خود ما را در بین این برهه از زمان یاری و مساعدت فرماید تا کارهای مانده را به لطف ایزد به سر انجام برسانیم.» و در بخشی از سخن بعد از انتخابات او چنین آمده است: « ... اینجانب با دوری از جار و جنجال های تبلیغاتی و وعده های بزرگ و نشدنی که نمایندگان قادر به انجام آنها نیستند ، خدمات و برنامه های خود را صادقانه و بی منت و بی ادعا به مردم عرضه نمودم حال که گرایش ، خواست و اراده اکثریت مردم بر این امر استوار گردید تا در مسئولیتی غیر از نمایندگی مجلس شورای اسلامی ایفای وظیقه نمایم ، ضمن ادای احترام به خواست و نظر مردم از همه اقشار مردم چه آنان که اینجانب را مورد لطف و محبت خود قرار داده و چه آنان که سایر کاندیداهای محترم را زیبنده آرای خویش قرار داده اند تقدیر و تشکر می نمایم. امیدوارم منتخب مردم در دور دوم انتخابات بتواند وعده های انتخاباتی خود را جامه عمل بپوشاند و از همه آحاد مردم بویژه کسانی که دل در گرو توسعه و آبادانی منطقه و سرافرازی میهن عزیزمان دارند تقاضا دارم در همه حال وحدت و همگرایی خود را حفظ نمایند.»

 

   
  

نظرات کاربران: 80 نظر (فعال: 75 ، در صف انتشار: 0، غیر قابل انتشار: 5)
مرتب سازی بر حسب ( قدیمیترین | جدیدترین | بیشترین امتیاز | کمترین امتیاز | بیشترین پاسخ | کمترین پاسخ)
عزیز
| 1388/10/20 - 09:01 |     41     4     |
با عرض سلام و خسته نباشید.فقط می توانم این را بگویم که ..........قدر نماینده فعالی مثل دینی را در طول تاریخ انتخابات شهرستان اهر ندانستند.

بهروز-ع
| 1388/10/22 - 16:44 |     45     4     |
متاسفانه افرادواشخاصی آگاهانه یا نا آگاهانه با تخریب وتهمت های نا روا فضای انتخابات را علیه نماینده وقت پیش بردند ومردم منطقه را سردر گم نمودند درصورتیکه روز به با نمایان شدن ابعاد بیشتر عملکرد صادقانه ایشان، مردم حقایق را به چشم خود می بینند !!

امیر
| | 1388/10/23 - 23:47 |     21     12     |
هر بار با هزار امید و آرزو شخصی را انتخاب می کنیم اما بعدا دلسرد و پشیمان !!!

ر-عطایی (پزشک)
| 1388/10/25 - 01:05 |     5     39     |
نماینده مردم اون هم مردم اهر باید خیلی شجلع و کارکشته و دنیا دیده باشد. نمیانده ای که پشتوانه بزرگی از سوی دولت و بزرگان مملکت نداشته باشد نمیتواند نماینده اهر باشد هر کس که باشد. چون نتیجه جالب توجهی نخواهد گرفت. دنیادیده و فرهنگ ساز باشد تا بتواند حق رفته مردم را به مردم بازگرداند. این نه کار.................. نه .... هیچ کدان نیست . چشم انتظار بقیه علما و فضلا هستیم. کسی که تلسم اهر رو بشکنه . هر کی هست بیاد جلو و اگر نیست خواهشا خود را لعنتی نکند.

ناشناس
| 1388/10/28 - 11:54 |     5     43     |
توی 4 سال نمیشه کاری کرد باید به نماینده فعلی فرصت دوباره داد و حمایت کرد.

ناشناس
| 1388/10/29 - 18:50 |     42     2     |
هنوز هم در تعجبم که چرا برخی در ایام انتخابات دم از محیط زیست وآلوده کنندگی شهرک صنعتی تازه تاسیس اهر می زدندآیا اینگونه افراد اساسا کاری به غیر از تخریب وسیاهنمایی هم بلدند !!!

یک هیئت علمی
| 1388/11/4 - 23:11 |     22     14     |
سلام آقای دینی .هرجا هستی موفق باشی . یکی از کارهای منفی شما این بود که این آقای .......را بر ما مسلط کردی آدم .......است .سیاست هرجا که وارد می شود آنجا را به گند می کشد.

ناشناس
| 1388/11/10 - 00:06 |     43     2     |
ای کاش در این عالم خاکی چیزی بنام تهمت و دروغ نبود تا وقتی کسی کم می اره به ان رجوع نکنه.
شاید دیروز توانستند اهری ها را فریب دهند ولی امروز همه چیز را روشن کرد.
اقای مهندس دینی ان شا الله و حتما که در پیشگاه خدای منان روسفید و رستگارید.

ناشناس
| 1388/11/10 - 22:32 |     31     2     |
برخی از اطرافیان شما.امثال ....... زمانی که باید از شما حمایت می کردنددر جبهه دیگری با بی ...تمام برای گرفتن پست هاوموقعییت های بالاتر به رقبای شما پیوستندالبته صد شکر که یا کاندیداهایشان موفق نشدویا دست اقای ...درد نکند که اینها راخوب سر کارشان گذاشت تا به آنها بفهماندکه ....

ناشناس
| 1388/11/20 - 22:16 |     32     3     |
اقای دینی چه در انتخابات کاندیدا بشوید ویا نه ،ما همچنان به خاطر منش جوانمردانه ی شمادر دوران نمایندگی مجلس دوستتان داریم .موفق وموید باشید/جمعی ازدوستان فرهنگی

ناشناس
| 1388/11/20 - 22:26 |     4     37     |
باید دنبال چهره های جدیدوسخنور باشیم.

ناشناس
| 1388/11/21 - 22:20 |     34     2     |
سلام
آقای دینی هر جا هستید، خسته نباشید واقعا‌ خسته نباشید
من از اساتید دانشگاه آزاد اهر هستم، تا حدودی در جریان کارهای اهر می باشم از فعالیت های انجام شده در زمان شما که توسعه دانشگاه آزاد و دانشگاه های منطقه، ایجاد شهرک صنعتی در کنار دانشگاه آزاد، شروع ساخت بزرگراه اهر و ده ها مورد کار زیربنایی دیگر است، می توان به نیکی یاد کرد. ای کاش قدر شما را بیشتر می دانستیم ،خدا شما را در زندگی و کارتان موفق نماید.

ناشناس
| 1388/11/21 - 23:49 |     34     8     |
من این مطلب را در وبلاگ اقای خضوعی دیدم واقعا از اطلاع رسانی نشریه گویاوپرداختن به مسائل ارسباران تشکر می کنم امیدوارم موضوع عدم کاندیداتوری اقای دینی صحت نداشته باشد  با حضور ایشان شاهد انتخابات پر شوری خواهیم بود.

ناشناس
| 1388/11/24 - 22:59 |     40     3     |
سلام
من یکی از همشهریان شما هستم امیدوارم بیش ازاین موفق باشید ما دوسال پیش راجه به شما تصمیم خوبی نگرفتیم البته عمروعاص ها نگذاشتند تصمیم خوبی را بگیریم والان چوب اشتباهاتمان را می خوریم مس ... - هتل سه ستاره راکد ماند-فاینانس بافت فرسوده که ...-شهرک صنعتی...ناشناس
| 1388/11/24 - 23:16 |     41     3     |
سلام وخسته نباشید
آقایی دینی من اهل بخشایش هستم دست شما درد نکند ما دیگر روی ... رانمی بینیم بعداز شماهیچ سنگی روهم گذاشه نشدهناشناس
| 1388/11/24 - 23:27 |     17     3     |
arze eradat
salam mohandes. nemikham ziyad vagte sharifetono begiram. fagat khastam begam harja ke bashi dostet darim. che ahar va che kharej az ahar. che nemayande che gheyre nemayande dar panahe hazrate hag khodahafez


ناشناس
| 1388/11/25 - 10:48 |     37     2     |
کسانی که با تهمت وافترابه دیگران وپرده دری وسوء استفاده از احساسات پاک مردم به دنبال موقعیت برای خودشان هستند راه به جایی نخواهند بردجناب اقای دینی با توجه به محبوبیت شما در بین مردم وتجارب گرانبهایتان که میتوانید در صورت موفقیت درمجلس وهمچنین برای منطقه مفیدوموثر باشیددر تصمیمتان تجدید نظر نمایید.

ناشناس
| 1388/11/25 - 22:26 |     2     47     |
میدانم این نظر را درج نمی کنید ولی مااهریها دینی را به هیچ وجه قبول نداریم ودر انتخابات با تمام قوا بر علیه اش تبلیغ خواهیم کرد بهتر است هوس انتخابات را از سرش بیرون کند.

ناشناس
| 1388/11/25 - 23:29 |     44     1     |
برادر عزیزم جناب آقای مهندس دینی : من یک عضو ی از شهرستان اهر میباشیم اکر مطلبی را میخواهم در اینجا بنویسم از نظر وجدان خود راحت هستم که جز صداقت چیزی دیگری نخواهم نوشت. زمانیکه جنابعالی برای اولین بار در شهرستان اهر کاندیدا شدید برخود میبالیدیم که فردی در شهرستان استین  بالا زده جوان پر انرژی وتوان کار بالا چون هم جوان است وهم روحیه کاری بیشتری دارد بالاخره با خواست خدا با انتخاب اگاهانه مردم انتخاب شدید وبه مجلس راه یافتید و کارهای زیادی انجام دادید تازه به راه افتاده بودید بهتر میتوانستید با انتخاب مرحله دوم کارهای بیشتری را به شهر خود وبه وطن خود انجام دهید ولی متاسفانه باید بگویم که مردم فهیم ونجیب شهرستان اهر در این مقداری احساساتی عمل کردند یکی با مظلوم نمایی خود ویکی با قسم های دروغین و تهمت های وافترا های ناساز که خود از دیگران بهتر میداندویکی با... که چه جفایی به جنابعالی و به ویزه به شهرمان کرد ،یادم هست روزی آقای قرائتی در تلویزیون برنامه داشت واین جمله را می گفت وقتی کسی میخواهد یک حرف دروغی رابگوید بیشتر از دیگران خود میداند که دروغ میگوید و میخواهد با این دروغها دیگران را فریب دهد شاید بتواند با دروغهای ساختگی مردم رافریب دهد وبه عمل شیطانی خود برسد ولی این راهم باید بداند که در قیامت نمیتواند با دروغهای سرهم کرده خود راه سعادت را انتخاب کند چون خداوند از همه کارهای خلق کرده خود آگاه هست .
و اما دوست عزیزم با اینکه گفتید در این مرحله در انتخابات حضور نخواهم یافت ولی میخوام یک جمله را برایتان بگویم کار برای خدا دلسردی ندارد چون شما توان خودرا در خدمت کردن به مردم نشان دادید هرچند که عده ای با کینه ورزی خود وبه طمع نفسانی خود ورسیدن به مقامهایی که توان آن رانداشتند مخالفت کردند وبیشترین فریب دهندگان مردم نیزازاین قشر بودند واکر مقداری بصیرت داشتند میفهمیدند که متاسفانه عده ای از خواص شهرمان نیز دراین راه باسکوت خود به این مسئله دامن زدند . خلاصه جنابعالی روح خدمت کردن به مردم رادارید وباید براساس تکلیف شرعی شرکت نمائید هرچند که در این راه شکست هم بخورید .

الف - ح
| | 1388/11/26 - 00:13 |     42     2     |
سلام اقای مهندس خسته نباشید
اولاً امیدوارم عدم حضور شما در انتخابات مجلس نهم صحت نداشته باشد چون منطقه اهر وهریس به نماینده ای جوان و پرتلاش مثل جنابعالی در مجلس نیاز مبرم دارند، در ست است ،عده ای نا آگا هانه یا از روی حسادت با تهمت وافتراهای بی مورد شما را تخریب کردند اما با گذشت زمان پشیمان شدند چون در نتیجه تلاش شبانه روزی شما بسیاری از مشکلات منطقه هریس حل شد مثل : اداره کار ، اداره بنیاد مسکن ، دانشگاه آزاد ، نیروگاه برق، جاده هریس مشکین، بسیاری از کارهای بیمارستان هریس ،حضور مستمر جنابعالی در منطقه ورسیدگی به مشکلات مردم وبسیاری از کارهای دیگر . الحق در مقایسه با نمایندگان گذشته وحال ، نماینده نمونه وپرتلاشی بودید همیشه پیروز و موفق باشید

ناشناس
| 1388/11/26 - 01:08 |     40     1     |
با سلام
من در انتخابات گذشته به دلیل تخریب هایی که از طرف رقیب های شما انجام شد به شما رای ندادم اما با وضعیتی که در اهر حاکم شده از کرده خود پشیمان هستم. امیدوارم که از این به بعد اهری ها در انتخاب های خود کارایی و عملکرد گذشته افراد را ملاک قرار دهند و بر اساس همین افراد را انتخاب کنند. چیزی که در دوره قبل...
اهر نیاز به دوندگی زیاد مسئولین، آرامش خاطر مدیران و پیگیری های زیاد دارد، چیزی که در وجود آقای دینی جمع شده امیدوارم که این دوره جبران گذشته را بتوانیم، بکنیم

ناشناس
| 1388/11/27 - 12:13 |     41     1     |
باسلام انهایی که شما را یک لیوان اب فرض کرده وخودشان رابشکه می دانستند امروز بیایند به مردم اهر بگو یند در این......چه کرده اند همچنین به ان ... ... که ازیکسال پیش تبلغات خود راشروع کرده وخود راقانوگرا و... می داند میخواهم بگویم فردی که خود قانونشکن است چطورمی خواهد به مجلس رفته قانون وضع کند ضمنا می خواهم بگویم اقای ... همچنانکه تهمت افترا رادردوره قبل پیشه خودکردی خداوند کسی رابرتومسلط کرد که با همین دروغ افترا ........ همان کاری راکه بردیگران کردی برسر خودت امد ومکرو مکراله واله خیر الماکرین

ناشناس
| 1388/11/28 - 21:47 |     42     2     |


سلام آقای مهندس
عملکرد شما در دوره فعالیتتان مشهود است مخصوصا نسبت به دوره های قبل و بعد طرحهای زیربنایی از قبیل: گازرسانی ، شهرک صنعتی ، اقدامات معدنی ، کمک به تاسیس واحدهای صنعتی ، ایجاد و همچنین کمک به پیشرفت واحدها و مراکز آموزش عالی ، مجتمع های کشاورزی ، کمک به توسعه راهها مخصوصا جاده اهر ـ تبریز و تاسیسات زیربنایی جهت توسعه کشاورزی از جمله سدهای متعدد و ... که شاید در دوره چهارساله حضور شما در مجلس بخوبی شناخته و یا معرفی نشد ولی هم در حال حاضر ارزش و اهمیت آنها درک می شود و هم اینکه در آینده ارزش خود را نشان خواهند داد. طرحهایی که روی آنها مانور تبلیغاتی داده نشد و اگر حتی یکی از این طرحها الان در اهر یا یکی از شهرهای هم سطح ما اتفاق می افتاد گوش فلک را کر می کردند. به نظر من اگر امکان دارد از مستندات بیشتری برای ارائه عملکردتان استفاده نمائید. مستنداتی از قبیل فیلم و آلبوم عکس در سایتتان هیچ شبهه ای برای بهانه جویان باقی نمی گذارد. باز هم مزاحمتان خواهم شد. التماس دعا. انشاله همیشه و همه جا موفق و موید باشید.


ناشناس
| 1388/11/28 - 23:23 |     46     2     |
خداوند مکر آنانی که مکر می کنند را به خودشان برمی گرداند. خواستم گریزی به یکی از نظرات عزیزان داشته باشم.خداوند در تمامی امور به افراد فرصت می دهد تا کارهای ناصواب خود را انجام دهند و در این بین زمان کافی در اختیار آنها قرار می گیرد اما نهایت قضیه خداوند از طریق همان کارهای ناصواب آنها را ذلیل می کند. این سخن من با آنهایی است که تهمت و افترا و بهتان به شما زدند و به دروغ هر چه می توانستند شما را تخریب کردند اما شاکرم از اینکه اینها همه امروز مانعی برای خودشان گردیده است، زمانی که حقیقت مشخص گردیده است
ارزوی توفیق و سربلندی برای جناب عالی دارم.

ف...
| 1388/12/1 - 10:23 |     73     2     |
سلام مهندس خسته نباشی
اگر هدف از وکالت خدمت به مردم وجلب رضایت خداوند متعال باشد از تحمت بد خواهان و حیله دسیسه گران حراسی نیست - من نمی گویم سمندر باش یا پروانه باش چون به فکر سوختن افتاده ایی مردانه باش- شما در دوران وکالت خود بسیار صادق و ساعی بودید و با وجود عدم همکاری بسیاری از بد طینتان که دنبال پیراهن ...می گردند کارنامه درخشانی داشتید که اسناد رسمی گویای این مطلب هستند ولی برادر عزیز اینکه شما نمی خواهید در این دوره کاندیدا بشوید بهانه به دست نا اهلان می دهد وخواهند گفت دیدید دینی دنبال نفع شخصی خود بود و چون می دانست انتخاب نمی شود میدان را خالی کرد عزیز دل برادر بدان ترحم بر پلنگ تیز دندان -ستمکاری بود بر گوسفندان شما همت خود را بر خدمت بی چشمداشت به خلق قرار بده و نترس که دست خدا با صابران است و از هیچ تهمت و انگی نترس که شما پیش خدا و مردم محروم منطقه روسفیدی .انشا ا .... (دشمن به قصد حافظ اگر دم زند چه باک    منت خدای را که نیم شرمسار دوست ) والسلام

ر-ف
| 1388/12/2 - 19:54 |     48     1     |
اغلب افراد به دلیل تبلیغات مسموم تصور می کردند که شما چون درسن جوانی به مسئولیت نمایندگی مردم درمجلس رسیدید هم بی تجربه ایدوهم حق تان نبوده درمجلس باشید اما الان با مقایسه ی عملکرد دیگران وشمانظرشان عوض شده وبه صداقت ویک رنگی شما پی برده اند به نظر من اعلام عدم کاندیداتوری برای مجلس نهم باتوجه به توانمندیهای شما وقدرت بالای تعامل وهماهنگی با مسولین کشور تصمیم عاقلانه ای نیست بدانید اگر کاری از دست شما برای مردم بر می اید ودرانجام ان کوتاهی می کنید نزد خدا مسئولید.

رضا یاری
| 1388/12/2 - 20:45 |     23     12     |
با سلام .به نظر من شما مدیر لایقی هستین و افتخا اهر ولی هیچ کاری برایه اهر نکردیدولی فکر میکنم ایندفعه اگر کاندیدا بشید جز شما کسی نمیتونه کاری به این ده بکنه

ناشناس
| 1388/12/3 - 21:56 |     28     7     |
من این مطلب را چندین با خواندم اول اینکه اقای دینی گفته فعلا برنامه وتمایلی برای انتخابات ندارم حرف درستی است چون هنوز چند سال به انتخابات مانده وایشان بی کار نیستند که مثل بعضی ها هرروز از این مجلس به ان ...بروندودنبال رای و...همین مدیر کلی بسش است
دوم اینکه اهر فعلا نماینده دارد وباید به ایشان کمک کرد
سوم اینکه درزمان ثبت نام ایشان وهر کس دیگر می تواند کاندیدا بشود ومثل این دفعه معلوم خواهدشد که مردم به دنبال چه کسی هستن


اهر
| 1388/12/4 - 02:47 |     38     1     |
به نام خدا
سلام بر ساکنانم
اری این منم( اهرم) که زبان به شکوه گشوده ام.
از کجا شروع کنم؟از چه بگویم ؟چقدر می خواهید در حق من جفا کنید؟کاش کمی هم به فکر من بودید. افسوس و صد افسوس که قدر اب و خاک خود را ندانستید. حیف و صد حیف که قدر نماینده ی دلسوز و پر تلاش و شجاع خود را ندانستید. اری از مهندس دینی می گویم . به یقین او را می شناسید و صد البته که کار هایی را هم که کرده بود. می دانید و بر شما نمایان است.
اما با ... ... خود و با ترس از قسم حضرت عباس. حقیقت را کتمان کردید و هیچ فکر نکردید که حضرت ابوالفضل العباس (ع) به خاطر حق و حقیقت شهید شد.
سخنم دراز شد. ولی مجبور بودم شاید به خود ایید و از خدای خود ... ... ...و با انتخاب دوباره این مرد شریف جفایی را که بر من و او کردید جبران کنید.ان شا الله.

یک اهری
| 1388/12/5 - 12:21 |     39     1     |
به نظر من کارو باید به کاردون سپرد متاسفانه در انتخابات این دوره افرادی کار نابلد با دروغ تهمت افترا و تقلب میخواستند عهده دار شغلی شوند که نباید هدفی جز خدمت به مردم را دنبال کند مسلما با ان نیت تحقق چنین هدفی محال ممکن بود نتیجه ای که اکنون شاهد ان هستیم افسوس که قدر اقای دینی را ندانستیم و صد حیف که اب رفته به جوب بر نمیگردد

ناشناس
| 1388/12/5 - 19:46 |     41     1     |
سلام
من کی هستم چرا می خواهم برای شما پیام بفرستم
یکی از ... غافل یا به عباراتی یکی از خواصها ولی هزاران حیف ....
اگاهانه از روی لجاجت به شما نه کفتیم ومرده را علیه شما تحریک کردیم کناهی نا بخشودنی امید وارم شما از ما بگذرید شما واقعا لایق بودین
ای کاش تجدید نطر بفرمایین دوباره به صحنه بیایین ان شاالاه موفق خواهید شدف
| | 1388/12/15 - 10:58 |     52     1     |
سلام

خسته نباشی مهندس

از شنیدن خبر احداث ایستگاه گاز در اهر بسیار خوشحال شدم چرا که با وجود این ایستگاه افت فشار در منطقه بر طرف خواهد شد و انشا ا... بستر گسترش صنایع و گاز رسانی به مناطق شهری و روستایی مقدور خواهد گردید شما با اینکه دوره قبل انتخاب نشدید ولی بدون اینکه رنجشی به دل بگیرید و یا قصد تلافی داشته باشید مردانه ایستاده اید و به فکر خدمت به منطقه هستید احسن بر شما و سرشت پاکتان اهر به داشتن فرزندی چون شما افتخار می کند و...... آنانی که انگ زدند و فریفتند ولی هیچ ترفی نبستند چرا که خداوند با صابران است و زمان گشاینده رازها و رمزها وکلام آخر: جناب آقای دینی شما فقط متعلق به خودتان نیستید که بیایید یا نیایید شما متعلق به مردم هستید و سر مایه منطقه پس - تو پای در ره بنه و هیچ مپرس ره خود بگویدت که چون باید رفت (موفق باشی - یک اهری حقیر سرا پا تقصیر)

خ
| 1389/1/8 - 09:17 |     23     0     |
به عنوان یک شهروند با نگاهی به نظرات و دیدگاههای دوستان چه در این سایت و چه در اذهان عمومی، یک نگاه مشترکی تقریبآ همه نسبت به آقای دینی دارند و آن صداقت و تعهد و پاکی ایشان را شاهد هستیم و به نظر حقیر در عین جوان بودنشان این همه تجارب مدیریتی در سطح استانی و کشوری به برکت همان صداقت ایشان می باشد ، به عنوان مثال با مراجعه به یکی از شماره های روزنامه رسمی جمهوری اسلامی ایران مشاهده میکنیم که طرح و پیشنهاد ایشان با اکثریت آرائ در مجلس نسبت به تخفیف هزینه گاز شهری در مناطق سردسیر به تصویب میرسد ( و این یعنی صاحب نظر بودن در امورات کلان مملکتی) و در پشت قبضهای گاز شاهد آن هستیم.
بالاخره جناب آقای مهندس و متخصص عزیز زنده باشی و در مورد شما باید گفت. از همت دانی است که این مرتبه داری- ایزد ندهد مرتبه جز مرتبه دان را.

اهری
| 1389/1/10 - 00:41 |     20     0     |
سلام

جالب است برخی ازآقایان که تا دیروز پی گیری ها وطرحهای جناب عالی را زیر سئوال می بردند وهمه جور تخریب می کردند وبا آب تاب می گفتند باید طرحی نو درانداخت الان همان موارد را بارها تیتر خبری خود کرده اند البته خدا کند دل ودماغ و...پیگیری همین مقدار هم داشته باشند.

احمد
| | 1389/2/2 - 14:46 |     0     0     |
سلام آقای دینی شما ادم شریف وبزرگواری هستید ولی ایکاش برای مجلس در دور دهم شرکت میکردید چون سن و سابقه کم شما در شان مجلس نبود وبه آن خاطر در دور بعدی موفق نشدید ولی الان تصمیم شما ستودنی است که دیگر در مجلس نهم شرکت نمی کنید موفق باشید

اهری
| 1389/3/19 - 15:31 |     0     0     |
دینی لیاقت نمایندگی را نداشت ... هم ندارد

ناشناس
| 1389/3/22 - 16:58 |     0     0     |
دوستتان داریم

م - ج
| 1389/5/3 - 12:39 |     0     0     |
با آرزوی موفقیت جنابعالی

شهروند هریسی
| 1389/5/27 - 22:41 |     0     0     |

باسلام
نماینده محترم وقت از همین الان به فکر کنارزدن رقبای خویش است.مثل آقای ...به نظر شما این پسندیده هست نماینده مدیران لایق را برکنارکند.مدیری که مردم هوادارشن.بابا نماینده اختیاراتش خیلی بیشتر از اینهاست.
شمارابخدا کاندیداهای محترم بس کنید این بازیهارا که فقط به ضرر خودتانه.ناشناس
| 1389/7/26 - 23:10 |     0     0     |
مردم صرف خلاصی از دست شما تیر خلاصی به اهر زدند

مهندس مهدی س
| 1389/8/14 - 18:51 |     0     0     |

به نظر بنده تابحال شهرمون نماینده ای به فعالی آقای دینی ندیده بود و مردم ما هم اینو حالا فهمیدن ولی حالا دیر شده ،و گذر زمان هم اینو ثابت میکنه که دینی چه برنامه هایی برا اهر داشت که مردم احساساتی ودهن بین ما اونو درک نکردن. البته بر همگان ثابت است که دینی از اول ورودش به دستگاههای دولتی هدفی جز خدمت نداشت واینارو سوابقش گویا تر ورساتر نشون میده. بهر هرحال دینی جون دوست داریم ومیخوایمتم . ه
| 1389/9/23 - 18:10 |     0     0     |

سلام مهندس وافتخار شهرمان از اینکه همشهری همچون شما دارم خیلی خوشحالم از جنابعالی نهایت تقدیر وتشکر را دارم چون در روزهای اول مدیریت در شرکت گاز در استان که با شما دیدار کردم چنان با من از روی محبت و لطف رفتار کردید که خود شرمنده شدم از جنابعالی تقاضا دارم در این انتخابات شرکت کنید تا شهرمان بیشتر ازاین عقب نماند و ما برای پیدا کردن کار سراغ نا اهلان به قدرت رسیده نرویمجعفر
| 1389/10/4 - 09:37 |     0     0     |

بر همگان ثابت خواهد شد که این هم یک شیوه تبلیعاتی است از خیزش ورفتارهای آقای دینی مبرهن وواضح است من یکی که هیچ امیدی به ایشان ندارم بنظر من شهرستان اهر و هریس در مرحله اول بایستی بتواند خوب فارسی صحبت بکند و بعبارت دیگر زبان گویا داشته باشدناشناس
| 1389/12/5 - 19:45 |     0     0     |
به نظر من آقای دینی از بهترین مدیران آذربایجان هستند که مردم اهر قدرش را ندانستند.

مراداوغلی
| 1389/12/18 - 23:33 |     0     0     |

پیشنهاد
ببین پسر خوب و جوان آمدی آن سری به صحنه انتخابات کاری که کردی به اهر ظلم کردی من در حق خودم حلالت نمیکنم خودتم دیدی که گفتند کمترین سخنگوی نماینده ، این از این . دومی اینکه شما یک پسر بی تجربه بودی نباید می آمدی و ظلم به اهر و شهرمان میکردی . سومی اینکه نباید این را بگویی که تکلیف شرعی ، نه خیرتکلیف شرعی این است که شما باید اول فکر کنید ببینید که شما استحقاق این را دارید که در این صحنه قد بلند کنید ؟! که نداشتید خلاصه که یک عذرخواهی بسیار بزرگ به شهرمان بدهکارید .
بنده حلالتان نخواهم کرد و خدا میداند که چند نفر نیز حلالتان نخواهد کرد .ناشناس
| 1389/12/27 - 23:32 |     0     0     |

جناب اقای مهندس دینی شما بعنوان فردی متعد وواقعا دردشناس لایق کرسی مجلس وخدمت کردن به این مردم هستید من از اهالی شهرستان هریس ویکی از روستا نشینان هستم فداکاری و آقامنشی شمارا باتمام وجود درک کرده ام شما با ان همه سمت خودتان را نباختید افرین برشما وهمت وعزمتان هر کجا هستید دست خدا یاورتانالف - ح هریس
| 1389/12/29 - 22:05 |     0     0     |
جناب حاجی آقا دینی تنها فردی که لایق نماینده شدن را دارد فقط شما هستید من به یقین میدانم شما به دوست ودشمن کمک میکنید وهیچ مرض و غرض در کارتان نیست وبه همه نیت خوش دارید

ناشناس
| 1390/1/4 - 22:02 |     0     0     |
حیف بنا به خبر 30/20در مجلس هشتم کم حرف ترین نماینده مجلس شد وواقعا اهروهریس چکارکرد

علی خدایی
| 1390/1/9 - 00:50 |     0     0     |

با سلام
جناب آقای مهندس در ابتدا می خواهم اعتراف کنم که در انتخابات دوره هشتم مجلس بنده جزء کسانی بودم که گول شایعات را خوردم و تا آخر عمر شرمنده شمایم. اما در جواب به .... باید بگویم؛ که با نزدیک تر شدن انتخابات انگار دوباره می خواهد با همان حرف و حدیث های کذب اذهان عمومی را سر در گم نماید ولی کور خونده دیگر اهری ها با خبر 20:30 دروغین و قسم حضرت عباس فریب نخواهند خورد و این بار با چشم باز فردی را که لایق هست انتخاب خواهند کرد چون ما طعم تلخ انتخاب از روی ناآگاهی را چشیده ایم و به عنوان برادر کوچکتر از شما می خواهم تجدید نظر نموده و برای انتخابات کاندیدا شوید تا نشان دهیم که سرمان به سنگ خورده و همه چیز برای ما اشکار شده است.
با ارزوی سربلندی شما و شهرماناشرفی
| 1390/1/10 - 15:52 |     0     0     |
کاش تمامی مسئولان شهرمان در کم حرفی بسان آقای دینی بودند. یادمان نرفته که شهرک صنعتی در زمان ایشان احداث شد و با رفتنشان همه چیز خوابیده بود تا اینکه بعد از مدیریت ایشان در شرکت گاز استان دوباره روح امید و زندگی به شهرمان برگشته است.

ناشناس
| 1390/3/11 - 19:55 |     0     0     |

با سلام نمایندگان اهر از زمانی که من یادم میاد یا بهتره بگم از اولین دوره آقای حاج... تا الان یعنی آقای ...خیلی خیلی زحمت کشیدن تا بتونن شهرستان اهر به دهستان تبدیل کنند که موفق هم شدن .ممنون
میدونید دوستان آخه این ده چیه .دلتونو خوش کردین . به چی ؟به کی ؟اینا همه شون راست میگن من و توییم که دروغ گوییم .این همه امکانات ریخته تو تبریز این همه کارخونه . اینجا باید بکر بمونه آخه می خوایم بذاریمش تو موزه تاریخ طبیعی .....!
ای خدا خودت بیا کاندید شو . آخه میدونی کسی نیست که اندازه یه سر سوزن ...........................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!reza
| 1390/3/14 - 17:29 |     0     0     |
باسلام
مهندس دینی لیاقت نمایندگی روداشت اما ما اهری ها ....و همچنان لیاقت خیلی چیزا رو دارد.

عباس اهری
| 1390/5/6 - 20:02 |     0     0     |

از آقای مهندس برای تمام تلاشها و مساعدتهایشان تشکر میکنم. اما گله اصلی بسیاری از مردم اهر انتصاب یا تلاش در انتصاب ... به ریاست.....است. انتصابی که توسعه بادکنکی این....را به ارمغان آورد اما باعث شد اخلاق و منش جوانمردانه و اسلامی از این .... رخت بر بندد. الان از راننده خط احد گرفته تا سنگک پز، نانوا، جگرپز و افراد معلوم الحال در .....مشغول کارند. مردم اهر این مسئله را فراموش نخواهند کرد. ضمناً استیلای آقای با... بر روابط عمومی که نقش عروسک گردان را ایفا میکند از امتیازات منفی شماست.اهرلی
| | 1390/6/17 - 13:36 |     0     0     |

پاسخ به مراداوغی:
سلام ، شما گفتید ظلم کردید کدام ظلم ؟ چون عملکردی خوبی داشت .
شما گفتید می گویند کمترین سخنگو بود . چرا به گفته ها گوش می دهید مگر شما خود عقل و هوش ندارید مگر ایشان در شهرستان اهر و هریس دفتر ارتباطات نداشت شما به این شهر ظلم گردید که با گفتگو های دروغ نتوانستید در ست انتخاب کنید آقا؟فرزندروستا
| 1390/7/23 - 22:09 |     0     0     |

بله مفخرارسباران این رسم زمانه است
همه انسانها برای زندگی خودتلاش میکننددریغ ازاینکه تلاش برای مغز خودکنندکاش میشد به جای حرف وتخریب فلانی به تشویق وتحسین آنانی که داشتیم می پرداختیم به امیدموفقیت تمامی اهری هاکریم
| 1390/10/16 - 22:42 |     0     0     |
روزنامه گویا و کارکزاران آن خوب با چند نظر از شما تعریف نمودن تورا به خدا شما چه گلی به سر این شهر مظلوم کشیدی آیا خجالت را می دانی چطوری مینویسند

جواد
| 1390/10/17 - 01:11 |     0     0     |

کریم جان سلام

لطفا اصلاح بفرمایید :« کارکزاران! نه کارگزاران ،با چند نظر از شما تعریف نمودن یعنی چه !!!چه گلی به سر این شهر مظلوم کشیدی نه چه گلی به سر این شهر مظلوم زدی» به نظرم افرادی مثل شما باید خجالت بکشند که هنوز بلد نیستند حرفشان را بزنند و نتیجه این .... رفتن آقای ...به مجلس شد و.....اهر
| 1390/10/17 - 14:52 |     0     0     |

سلام ازجناب عالی درخواست می شود درانتخابات دور نهم ازکاندیدای لایق ومدیر اعلام حمایت بفرماییدتاهمه کاندیداها درجلسات خانگی خود حرف وحدیثی درموردجناب عالی نفرمایندحسن
| 1390/11/2 - 23:33 |     0     0     |
جواد جان سلام ای کاش کمی مدرم سالار بودی و به نظر مردم احترام می گذاشتی و بجای گرفتن غلط املایی از مردم فقط کمی به محرومیت شهرستان اهر فکر می کردی که در دوره نماینده حضرتعالی اتفاق افتاده است خدا نماینده شما را نگه دارد

قاسم
| 1390/11/8 - 19:39 |     0     0     |
درود بر کم خرف ترین نماینده مجلس در ادوار مجلس آ قای دینی باید افتحار کنند که در این مورد برای شهرستان اهر افتحار کسب کرده است

علی
| 1390/11/12 - 18:43 |     0     0     |
آقای دینی از بس با سواد است که می تواند اعلام کنند چه کسی برای نمایندگی اهر شایسته است چه از خود راضی هستندتمام طرفداران این آقا- هفته نامه گویا یا مبلغ حضرت آقای دینی

محمد
| 1390/11/14 - 18:46 |     0     0     |
آقای دینی برای نمایندگی حضرتعالی دل ما تنگ شده است چون می خواهیم دوباره رکوردتاریخی کم حرف ترین نماینده را از آن شهرستان اهر نماید

علی-ن
| 1390/11/14 - 23:23 |     0     0     |

سلام
کسانی که در سال 86دنبال تخریب و تحقیر آقای دینی بودند با فضا سازی های گسترده و انتشار اخبار دروغین وانتساب آن به خبر 8:30ایشان را کم حرف ترین نماینده مجلس نامیدند ودر تبلیغات انتخاباتی خود مدام براین موضوع وسایر موارد بی اساس برطبل دروغ وافترا کوبیدند واینک مردم اهر وهریس خود خوب واقعیت ها را می دانند افرادی امثال محمد هم که از ان کاسه آب می خورند الان هم چون دستشان تهی است واز شدت حسادت وکینه توزی خود به همان مطالب قدیمی وکهنه روی می آورند در صورتی که دینی اصلا کاندیدای مجلس نیست!!!اهر
| 1390/11/16 - 17:32 |     0     0     |

اینشااله با تبلیغ امثال شماها یک ذره در نظر مردم بزرگ شده و در دوره های دیگر حتما ثبت نام میکنند و شهرستان اهر را از محرومیت در می آورد علی جان کمی صبرنمایید تا آن روز را هم ببینی اخبار را ما در شهرستان اهر نمی گوییم برای صحت آن اخبار می توانید به ارشیو اخبار صدا و سیما رجوع فرمایید تا سیه روی شود هرکه در او غش باشد

..............................................................................................................

مدیرسایت:
اخیرا تعدادی ازاین پیامها که از طریق یک
IPارسال می گردد در مورددروغ بزرگ وساختگی مربوط به زمان انتخابات سال 86 مجلس شورای اسلامی است که سناریو پردازان درآن زمان همه جا شایع کرده بودند که« خبر 8:30 اعلام کرده دینی کم حرف ترین نماینده مجلس می باشد»و... در پاسخ باید عرض کنم شخص دروغگو در مقام مبارزه، حتی با دوستانش به طریق ناجوانمردانه عمل می کند و برای پیشبرد اهداف شیطانی خویش و در راه از بین بردن حریف به بهتان و افترا یا به هرکار خلافی که بتواند او را به مقصود برساند متوسل می شود و اصولاً موازین اخلاقی و انسانی را در نیل به اهداف در نظر نمی گیرد، این عمل، از خصیصه های دروغ سرچشمه می گیرد.

حضرت محمد (ص) می فرمایند :دروغگو دروغ نمی گوید، مگر به سبب حقارتی که در نفس خود احساس می کند.

امام صادق(ع) می فرمایند: «شخص دروغگو جوانمردی و مروت ندارد».

حال از اشخاص محترمی که این پیام و پیام های مشابه را ارسال نموده اند خواهش می کنم بفرمایند این خبر کی و در کدام بخش خبری صدا وسیمای جمهوری اسلامی ایران پخش گردیده است تا بدون کم وکاست در همین بخش در معرض دید وقضاوت همه قرار گیرد تا به قول ارسال کننده محترم این نظر تاکه سیه روی شود هرکه در او غش باشد .هریس
| 1390/11/24 - 15:31 |     0     0     |
......100در100

ناشناس
| 1390/11/27 - 10:31 |     0     0     |

مردم بی انصاف و خود محور و بی منطق را ببخش ومهربانی را ادامه دهید.
شریف و همچنان درستکار و نیکو کار باش چون هر چه میان شما و خدا باشد آن مهم استمهدی
| | 1390/11/30 - 13:39 |     0     0     |
آقای دینی‌ شایدمجری خوبی باشند اما مجلس مقنن خوب می خواهد نه مجری خوب

درویش
| | 1390/12/3 - 00:08 |     0     0     |
هیچ وقت دراهر هیچ نماینده ای هیچ کاری نمی تواند بکند زیرا هیچ نماینده ای هیچ وقت براساس توانمندی وتخصص وکار دانی انتخاب نشده است انتخابات اهر انتخابات قبیله ایست طایفه ی بیشتر رای بیشتر امیدوارم این بار بخا طر اینده ی شهرشون به اصلح ترین رای بدهند شاید پیشرفتی حاصل شد .

امین حسین زاده
| 1391/5/7 - 21:25 |     0     0     |

با عرض سلام به نظر من هر کسی که تا الان نماینه اهر بوده فقط خودش واطرافیان خودشو سرکار برده و.............................امیر
| 1392/5/22 - 16:19 |     0     0     |
کسانی که نظر منفی و انتقادی به عملکرد آقای دینی در زمان نمایندگی ایشان داشته و دارند لطفاً نفر بهتری که از این حوزه در مجلس حضور داشته یا دارد را نیر با دلیل داشتن عملکردی بهتر معرفی نمایند. این انتقاد نیست سیاه نمایی است.

ناشناس
| 1393/1/25 - 08:33 |     0     0     |
با سلام
من و اکثر اهالی اهر ارسباران اعم از کارمندان و کسبه و بازار آرزو داریم شما افتخار بدهیداز اهر کاندیدا شوید تا یکپارچه از شما حمایت کنیم تا وارد مجلس شده و منطقه ارسباران را از فلاکت نجات دهید .

حسنپور اهر
| 1393/2/1 - 15:58 |     0     0     |
باسلام
عزیزان جناب آقای مهندس دینی هم مدیری مجرب بود وهم جوان بافکر ومتدین وهم نماینده خوب ولی متاسفانه بعضی ناجوانمردی ها نکذاشتند کسی که لایق است به مجلس راه یابد و به این شهر فراموش شده خدمت نماید و یقین داشتم وآن مدیریت وتجربه ای که ایشان در مجلس کسب کرده بود ودر آبادانی شهر تلاش میگرد اگر یک بار هم به مجلس راه میافت قطع یقین شهرستان اهر با آن پتانسیلی که داشته پیشرفت خوبی بدست میاورد . دعا کنید ایشان تصمیم کاندیدا شود وراه یابد به مجلس ونتیجه اش را شماها ببینید.

د ا
| | 1393/7/12 - 10:13 |     0     0     |
با سلام آقای دینی امیدوارم همیشه موفق و پیروز باشید اهر و روشنفکران آن همواره حامی شما و امثال شما هستند هر چند بعضی ها با غوغا سالاری در مقطعی بر اریکه قدرت بشینند

ناشناسی از زرنق
| 1394/9/27 - 20:12 |     0     0     |
قدر زر زرگر بداند قدر گوهر گوهری شهرستان اهر و هریس در این هفت سال به اندازه دوران نمایندگی جنابعالی پیشرفتی نداشته است و همه به راستی می دانند که مردم حق و حقیقت را بعد از علی ع درک کردند اما چون به نفع شخصی خودشان نبود ناراضی بودند که چیزی عایدشان نشد
گذر زمان نشانگر حق و حقیقت است کو چشم بینا

فریبا
| 1396/1/12 - 12:08 |     0     0     |
مهندس دمت گرمنظر شما:
نام:
پست الکترونیکی:
آدرس وب:
نظر
 
  کد امنیتی:
 
 
 
 
::  صفحه اصلی ::  تماس با ما ::  پیوندها ::  نسخه موبایل ::  RSS ::  نسخه تلکس
کلیه حقوق محفوظ است، استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
info@dini-v.com
پشتیبانی توسط: خبرافزار