صفحه اصلی     زندگی نامه     تماس با من     پیوندها  
چهارشنبه، 5 تیر 1398 - 04:55   
  تازه ترین اخبار:  
 
- اندازه متن: + -  کد خبر: 751صفحه نخست » یادداشت ها و نوشته های مدیر سایتسه شنبه، 19 مرداد 1395 - 01:04
آن را که حساب پاک است از محاسبه چه باک است!
اخیرا در برخی از گروه ها وکانال های خبری محلی افراد با نام و بی نام اقدام به حتاکی و تخریب می نمایند وتهمت ها و دروغ های سخیفی را در حق خادمین واقعی می کنند که حاکی از نگرانی شدید آنها از یک اعلام حضور است!؟ با توجه به درخواست جمعی از کاربران این وبسایت مبنی بر اعلام نظر در این خصوص، باید گفت #آن را که حساب پاک است از محاسبه چه باک است#تو پاک باش و مدار ای برادر از کس باک * زنند جامه ناپاک، گازُران بر سنگ(4) «سعدی»...... اما ذکر چند نکته: ۱- خط تخریب وتوهین وافترا ، افراد و یا باقیمانده همان کسانی هستند که در گذشته سالها با فریب و وعده توخالی وتخریب دیگران از نردبان موفقیت بالا رفتند؛ اما بی راهه رفتند !!وچنین شد که در پایان حتی جرات دفاع از عملکرد خود را پیدا نکردند!! ۲- افراد نو ظهور دیگری هم پیدا شده اند که باده قدرت مستشان کرده و برای پیمودن پلکان ترقی وموفقیت راه اسلاف خود را می روند و چیزی به جز تخریب و تحقیر دیگران بلد نیستند و در حالی که خود را قانون مدار و اخلاق مدار می پندارند اما هنوز اندر خم کوچه بی اخلاقی اند. واینگونه است که مع الاسف در کارزاری نابرابر ناحق با پررویی و دغل هر چه تمام خود را جای حق می گذارد وطلبکار هم می شود!!!
  

✅آن را که حساب پاک است از محاسبه چه باک است!

اخیرا در برخی از گروه ها وکانال های خبری محلی افراد با نام و بی نام اقدام به حتاکی و تخریب می نمایند وتهمت ها و دروغ های سخیفی را در حق خادمین واقعی می کنند که حاکی از نگرانی شدید آنها از یک اعلام حضور است!؟ با توجه به درخواست جمعی از کاربران این وبسایت مبنی بر اعلام نظر در این خصوص، باید گفت #آن را که حساب پاک است از محاسبه چه باک است#تو پاک باش و مدار ای برادر از کس باک * زنند جامه ناپاک، گازُران بر سنگ (4) «سعدی»

اما ذکر چند نکته:

۱- خط تخریب وتوهین وافترا ، افراد و یا باقیمانده همان کسانی هستند که در گذشته سالها با فریب و وعده توخالی وتخریب دیگران از نردبان موفقیت بالا رفتند؛ اما بی راهه رفتند !!وچنین شد که در پایان حتی جرات دفاع از عملکرد خود را پیدا نکردند!!

۲- افراد نو ظهور دیگری هم پیدا شده اند که باده قدرت مستشان کرده و برای پیمودن پلکان ترقی وموفقیت راه اسلاف خود را می روند و چیزی به جز تخریب و تحقیر دیگران بلد نیستند و در حالی که خود را قانون مدار و اخلاق مدار می پندارند اما هنوز اندر خم کوچه بی اخلاقی اند.

واینگونه است که مع الاسف در کارزاری نابرابر ناحق با پررویی و دغل هر چه تمام خود را جای حق می گذارد وطلبکار هم می شود!!!

   
  

نظرات کاربران: 2 نظر (فعال: 2 ، در صف انتشار: 0، غیر قابل انتشار: 0)
مرتب سازی بر حسب ( قدیمیترین | جدیدترین | بیشترین امتیاز | کمترین امتیاز | بیشترین پاسخ | کمترین پاسخ)
داود اهرلی
| 1395/5/19 - 01:22 |     5     5     |
متاسفانه هنوز شیوه تهمت وتخریب از حیله های کثیف انتخابات هست که بجا مانده از فرد خاصی هست که تا الان هم نزدیکان این فرد به این عمل دست میزنند

آتنا
| | 1397/3/6 - 12:55 |     0     0     |
خینظر شما:
نام:
پست الکترونیکی:
آدرس وب:
نظر
 
  کد امنیتی:
 
 
 
 
::  صفحه اصلی ::  تماس با ما ::  پیوندها ::  نسخه موبایل ::  RSS ::  نسخه تلکس
کلیه حقوق محفوظ است، استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
info@dini-v.com
پشتیبانی توسط: خبرافزار